یک فیلم ایرانی در میان ۱۰ فیلم ترسناک جهان

فیلم سینمایی «زار» ساخته نیما فراهی به انتخاب یک سایت در فهرست بهترین فیلم های ترسناک سال ٢٠١٧ میلادی قرار گرفت. به گزارش شایان فیلم و به نقل از مشاور رسانه ای فیلم زار، سایت سینمایی «spotlight horror awards» به عنوان یکی از نشریات مجازی سینمای وحشت، فیلم سینمایی «زار» به نویسندگی و کارگردانی نیما فراهی را در فهرست بهترین فیلم های سینمایی ژانر وحشت جهان در سال ٢٠١٧ قرار داد.

این نشریه مجازی، متشکل از منتقدان سینمای وحشت جهان، هر ساله از بین صدها فیلم ساخته شده در این ژانر، لیستی شامل بهترین ساخته های سینمای وحشت دنیا را تحت عنوان Award winning filmmakers منتشر می کند. «زار» اولین ساخته بلند نیما فراهی است که در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد.

«زار» نام فیلمی با بازی محمدرضا غفارى،حدیث میرامینی، سانازصفايى، ميثاق زارع، سيناسهيلى و به کارگردانی نیما فراهی وتهیه کنندگی امیر پورکیان محصول سال ۱۳۹۵ می‌باشد. این فیلم که تابستان پارسال در شمال کشور ساخته شده ؛ داستان زوج جوانی را به تصویر می کشد که در دوران ماه عسل میزبان دوستان شان در شمال کشور می شوند. ویلای محل سکونت شان، گذشته خوفناکی دارد و آن ها ناخودآگاه درگیر ماجراهای هولناکی می شوند

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده