کیتی هولمز در نسخه سینمایی کتاب پرفروش «راز» بازی می‌کند

کتاب «راز» که با تکیه بر مبانی قدرت تفکر مثبت، دستیابی به آرزوهای شخصی را به واسطه قانون جذب ممکن دانسته است، به زودی در قالب فیلمی سینمایی با بازی کیتی هولمز مقابل دوربین می‌رود. این کتاب خودآموز زمانی به یکی از جنجالی‌ترین موضوعات بازار نشر و رسانه تبدیل شد و حتی پای دانشمندان فیزیک کوانتوم را هم به میان کشید که مفاهیم طرح شده توسط راندا برن نویسنده آن را شک‌برانگیز و فاقد پایه و اساس علمی دانستند. این کتاب تاکنون به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده و بیش از 20 میلیون نسخه آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، اندی تننت نویسنده و کارگردان امریکایی که به ساخت کمدی‌های رمانتیکی همچون «هیچ» و «هیچ‌جا آلاباما نمی‌شه» معروف است، این پروژه را کارگردانی خواهد کرد. بکا برونستتر نویسنده سریال موفق «این ما هستیم» (محصول شبکه ان بی سی) نگارش فیلمنامه «راز» را با اقتباس از کتاب راندا برن بر عهده دارد. خود تننت و همچنین ریک پارکس همکار قدیمی او نیز در روند نگارش فیلمنامه مشارکت خواهند داشت.

خط اصلی داستان بر ماجرای زندگی بیوه‌ای سخت‌کوش که صاحب سه فرزند است متمرکز خواهد بود. بعد از توفانی وحشتناک، او مردی را برای انجام تعمیرات خانه‌اش استخدام می‌کند که در اوقات استراحت، از فلسفه و باورهایش نسبت به زندگی و قدرت جهان هستی توضیح می‌دهد.هولمز 38 ساله به زودی با فیلم «لوگان خوش‌شانس» جدیدترین ساخته بلند استیون سودربرگ به سالن‌های سینما می‌آید.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده