شاهرخ خان و سلمان خان همبازی شدند

سلمان خان و شاهرخ خان دو بازیگر محبوب و مطرح سینمای بالیوود در پروژه‌ای جدید همبازی شدند.به گزارش شایان فیلم و به نقل از خبرگزاری میزان، سلمان خان و شاهرخ خان دو بازیگر محبوب و مطرح سینمای بالیوود در پروژه‌ای جدید همبازی شدند.

"هیمانشو شارما" نگارش فیلمنامه این اثر که هنوز اسمی برای انتخاب نشده را بر عهده داشته و آناند رای کارگردانی این اثر را بر عهده دارد.علاوه بر شاهرخ خان و سلمان خان، کاترینا کیف، آنوشکا شارما، راهول دو و دیپاک دوبریل در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.هنوز در مورد داستان این فیلم اطلاعاتی منتشر نشده اما در بخش توضیح عبارت یک داستان عاشقانه آمده است. این فیلم 21 دسامبر 2018 در سینماهای هندوستان اکران خوهاد شد.

شاهرخ خان علاوه بر این فیلم به تازگی بازی در فیلم "ملاقات با هری سگال" را به پایان رسانده است.فیلم سینمایی "ملاقات هری با سگال" به کارگردانی "امتیاز خان" هفته آینده اکران بین‌المللی خود را از هندوستان آغاز خواهد کرد.شاهرخ خان موفق‌ترین بازیگر مرد حال حاضر سینمای هندوستان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته و آنوشکار شارما زوج مقابل او را تشکیل می‌دهد.

"ملاقات هری با سگال" با نام قبلی "حلقه" آخرین ساخته "امتیاز خان" داستان عاشقانه یک استاد دانشگاه را روایت می‌کند که تمامی خانواده خود را از دست داده و برای رسیدن به جایگاه خود، سختی‌های فراوانی را کشیده است و حالا مجبور شده به خاطر علاقه اش تمامی داشته هایش را ر‌ها کند.شارما در حال حاضر با فیلم‌های پرفروش "سلطان"، دیل دادکی" و اکران فیلم مطرح و خبرساز "قلب سخت" را پیش رو دارد.

آخرین بازی "شاهرخ خان" ستاره سینمای بالیوود در سینمای هندوستان را می‌توان در فیلم "زندگی عزیز" دانست.این فیلم به نویسندگی و کارگردانی "گواری شیندی" داستان پسری دوچرخه ساز و روستایی است است که در جستجوی خوشبختی مسیر زندگی خود را عوض می کند.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی
 • اخیرا بهنام بانی به عنوان بازیگر جلوی دوربین سعید سهیلی در فیلم «گشت ارشاد 3» رفته است. در همین زمینه سی اُمین نظر سنجی "شایان فیلم" را به این موضوع اختصاص داده ایم: سوال: به نظر شما در سینمای بعد از انقلاب، کدام خواننده، در بازیگری هم موفق بوده است؟
 • نظر شما تحت عنوان ' شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه) ' ثبت گردید.
  نتایج تا کنون
  • شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه)::14.3 %
  • رضا صادقی (بی خداحافظی)::14.3 %
  • حمید عسکری(شانس، عشق، تصادف)::14.3 %
  • فرزاد فرزین( عاشقانه، مانکن)::14.3 %
  • رضا یزدانی(تیک آف، بوی گندم)::14.3 %
  • بنیامین بهادری(سلام بمبئی)::14.3 %
  • زانیار خسروی(برف روی کاج ها)::14.3 %