«عمودی ها» سریال آپارتمانی جدید تلویزیون

سریال «عمودی ها» به کارگردانی حجت ذیجودی ۶ شهریور در جنت آباد کلید خورد.به گزارش شایان فیلم از بانی فیلم، تصویربرداری سریال «عمودیها» به کارگردانی حجت ذیجودی و تهیه کنندگی فرهاد فرج نظام ۶ شهریور در لوکیشن یک ساختمان مسکونی در جنت آباد آغاز شد.فرج نظام با اعلام این خبر افزود: پیش تولید سریال را در تیرماه آغاز کردیم و ششم شهریور هم کار را کلید زدیم.وی ادامه داد: محمد عمرانی، شیوا خسرومهر، زهرا سعیدی و مهرداد ضیایی بازیگرانی بودند که در اولین روز فیلمبرداری در این لوکیشن مقابل دوربین رفتند.

وی درباره یکی از ویژگی های این مجموعه عنوان کرد: این سریال یک لوکیشن ثابت دارد که یک مجتمع مسکونی در جنت آباد است و همه اتفاقات و داستان ها در طبقات مختلف این مجتمع روایت می شود. ضمن اینکه همه لوکیشن های این سریال در تهران است.

تهیه کننده این سریال همچنین بیان کرد: «عمودیها» یک مجموعه ۳۰ قسمتی برای شبکه سه است که احتمالا پاییز روی آنتن می رود. طبق برنامه ریزی ها نیز قرار است که تصویربرداری تا اواخر مهر به طول بی انجامد.

وی درباره داستان این مجموعه گفت: «عمودی ها» روایت قصه همان شهروندان گرفتار آمده در آپارتمان هایی است که هر روز مثل قارچ در کلانشهرهای ما سر بر می آورند. خانه های سنتی و باغچه های قدیمی خاطره انگیز تهران که همگی کارت هویت و شناسنامه« طهران قدیم » هستند، یک به یک تخریب می شوند و از دل آنان برج ها و مجتمع ها و بلوک ها بیرون می آیند .تیمور شکاری به تازگی خانه پدری و قدیمی خود را در یکی از محلات سنتی تهران فروخته و به اصرار خانواده به یکی از مجتمع های نوساز تهران نقل مکان کرده است.تیمور که با مناسبات و مقررات آپارتمان نشینی آشنایی ندارد باعث ایجاد مشکلاتی برای خودش و ساکنین مجتمع می شود. او قصد دارد مقررات را آنطور که دوست دارد تفسیر کند اما……

عوامل اصلی سریال «عمودی ها» عبارتند از: تهیه کننده: فرهاد فرج نظام، کارگردان: حجت ذیجودی، نویسنده فیلمنامه: فرهاد نقدعلی، مشاور فیلمنامه: علی اکبر محلوجیان، دستیار اول کارگردان: سید احمد حسینی، منشی صحنه: لیلا مربی، تصویربردار: مهدی امیری، صدابردار: علیرضا افخمی، طراح گریم: شهرزاد عقیقی، طراح صحنه: موسی شیبک، مدیر تولید و برنامه ریز: محمد رسولی، مجری طرح: معصومه صباحی مقدم، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: گلناز منوچهری، بازیگران: محمد عمرانی، زهرا سعیدی، مهرداد ضیایی، شیوا خسرو مهر، مسعود شریف، سعید کریمی, مهشید جوادی و سجاد دیرمینا و… .

در ادامه تصویربرداری و به مفتضای فیلمنامه چند بازیگر مهمان نیز در جلوی دوربین حجت ذیجودی قرار خواهند گرفت.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده