۳۱ شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جایزه کتاب سال

آخرین مهلت ارسال آثار به سی و پنجمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران تا پایان شهریورماه سال جاری اعلام شد.به گزارش ایلنا، دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت می کند با ثبت نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir کتاب یا کتاب های پیشنهادی خود را تا پایان شهریور ماه به دبیرخانه این جایزه معرفی کنند.

آثار ارسالی باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۵ منتشر شده باشند و جزو کتاب های کمک درسی و افست نباشد. علاوه بر این، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد. تنها آثاری در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می گیرند که پدید آورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند. همچنین، ارسال لوح فشردۀ متن اصلی آثار ترجمه شده الزامی است و آثار دریافت شده باز گردانده نخواهد شد.

کتاب های داستان بزرگسال، تاریخ و نقد ادبی(تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل هم پوشانی با جایزه جلال آل احمد و جایزه شعر فجر در کتاب سال بررسی نمی شوند.جایزه کتاب سال با هدف حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و ناشران و حفظ استقلال و هویت فرهنگی هر ساله در بهمن ماه برگزار می­ شود.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.ketabsal.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹ تماس بگیرند.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده