یک واکنش به سحر قریشی و لیلا اوتادی/ چشم و ابروی زیبا در این شهر زیاد است!

ایمان عبدلی: گل بود و به سبزه نیز آراسته شد. خانم سحر قریشی فرموده اند با حضور زنان در ورزشگاه موافق نیستند. هم زمان البته تصاویری از حضور او در ورزشگاه های آن ور آبی منتشر شد و این شاهدی بود که به مدد شبکه های مجازی از غیب رسید.

القصه این که خانم قریشی مثل خانم اوتادی حق دارد اظهار نظر کند. هیچ اشکالی هم ندارد. مثل همین قلم که نوعی اظهار نظر در خودش دارد، اما از بد حادثه شهرت نفوذ زیادی دارد و خیلی ها گمان می کنند، چون اوتادی گفته «نود» فلان طور است، پس حتما یک جای کار می لنگد. اصلا خیلی ها هم که گمان نکنند همین که این حرف های ناپخته و بی اساس به مدد شهرت این ها در رسانه ها شنیده می شود، از سر بدبختی است.

 نه! باور کنید هم اوتادی و هم قریشی را به واسطه بی هنری هایشان شناخته ایم. نهایت تلاششان عشوه هایی است که فیلمفارسی را ادامه می دهند. اما خب با همه ی این ها توقع نمی رود بی هنری هایشان را به مواضع اجتماعی هم تسری بدهند. چه کاری است آخر؟

همین که زن را در سینما محدود به زیبایی و مدل کرده اید به اندازه کافی ضدِزن است و اصلا احتیاجی نیست که مخالف حضور زنان باشید و یا حرص و جوش دستمزد فیگو را بخورید.دو موضع هیجانی از دو بازیگر مشهور اما نه مقبول، راه تحولات اجتماعی شاید کور نکند، اما همین اندازه که با حرف های بی ربط حواس جامعه را به جایی که نباید می برد و به همین اندازه ما را عقب می اندازند.

حالا ما با یک عقب گرد آشکار باید در مورد بدیهیات بحث کنیم؛ فیگو چرا آمد؟ ...سیر تلاش ها در حوزه های مختلف برای پیشبرد خواسته های طبقه متوسط، به اندازه کافی کُند و سنگین است، نیازی به سرعت گیرهایی از جنس شهرت شما نیست.اگر در بازیگری قابل نیستید شما می دانید و تهیه کننده های سرمایه گذار و تماشاچیانی که انتخابتان می کند، اما این مواضع سو استفاده از یک موقعیت هبه شده(شهرت) است.مخلص کلام این که حداقل در اجتماع خوب بازی کنید، والا اچشم و ابروی زیبا در این شهر زیاد است. نکته آخر هم این که کسی با حضور جنس مخالف «منقلب» نمی شود، احتمالا منظور خانم قریشی «معذب» بوده است!

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۶


نظرات کاربران
  فاطمه ۱۱:۵۱ - ۹۷/۰۸/۰۳

  ببین داداش بیا من خودم برات کلاس خصوصی آموزش مغالطه میذارم یاد بگیری چطوری مغالطه کنی:)) چشم و ابروی سحر قریشی و لیلا اوتادی خخخخ یعنی مُردم از خنده خخخ

  مریم ۱۳:۵۳ - ۹۷/۰۴/۱۲

  شما چکار به چشم و ابروی خانمها داری؟ فن بیان و قدرت مباحثه نداری آقا از صورت مردم مایه نذار.

  حسین ذوالعلی ۱۳:۵۳ - ۹۷/۰۴/۱۲

  البته بحث فیگو با این موضوع فرق میکند شما هم میتوانید پاسخ بدهید محترمانه نه اینکه از چشم و ابروی دیگران مایه بگذارید اگر ان سوئ استفاده از شهرت است اینهم سوی استفاده از کلمات و توهین امیز است


معرفي فيلم هاي روي پرده