کارگردان باسابقۀ سینما با بازیگرِ فیلمش ازدواج کرد!

کامبوزیا پرتوی کارگردانی که بیش از هر چیز به خاطر ساخت فیلمی به نام «کافه ترانزیت» شناخته می شود امسال با فیلمی به نام «کامیون» به جشنواره فجر می آید. پرتوی در مراسم رونمایی رسمی از فیلمش در پردیس ملت به همراه نسرین مرادی بازیگر مکمل این فیلم ظاهر شد و ساعاتی بعد از رونمایی بود که مرادی با به اشتراک گذاشتن تصویری از خودش و پرتوی، واژه «همسرم» را در ابتدای سروده‌ای از علی غضنفری قرار داده است.

نسرین مرادی نوشته است: همسرم….از می عشق تو مستانه منم/سر بزن جان دل ، جانانه منم/باده چون می دهی پیمانه منم/ساقی ار میشوی میخانه منم/بی تو با روی خود بیگانه منم/با تو در عاشقی افسانه منم/هر زمان،جان دل ، جانانه ز دل/در پی ات واله و دیوانه منم.نسرین مرادی که پیشتر سابقه ایفای نقش در فیلم «سویوق» برادران ارک را هم داشته متولد ۱۳۵۵ است و اصالتی آذری دارد.

به گزارش شایان فیلم، فرشته صدرعرفایی؛ بازیگر «کافه ترانزیت» که کارگردانی آن را هم کامبوزیا پرتوی بر عهده داشت، همسر اول این کارگردان بود که مدتی پیش از یک دیگر جدا شدند.

کامبوزیا پرتوی که متولد ۱۳۳۴ است پیشتر همسر فرشته صدرعرفایی بازیگر اصلی فیلم «کافه ترانزیت» بود. پرتوی که «فراری» را به عنوان نویسنده آماده اکران دارد اخیرا فیلم «محمد…» مجیدی را در شبکه خانگی داشت؛ فیلمی که بیش از ۱۰۰ میلیارد هزینه تولیدش شد و نام پرتوی هم در فهرست نویسندگان آن آمده بود.در فیلم «درساژ»بابک بادکوبه نیز نام پرتوی به عنوان مشاور کارگردان آمده بود؛ فیلمی که به جشنواره سی و ششم راه پیدا نکرد اما در بخش جنبی جشنواره برلین به نمایش درخواهد آمد./سینماروزان

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده