ویژه‌ های شبکه «شما» برای نوروز 97 اعلام شد

شبکه "شما" تعطیلات نوروز برنامه های مختلفی را از سراسر ایران روی آنتن می برد.به گزارش شایان فیلم به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان ها، هر روز ساعت ۱۳:۳۰ از تاریخ ۲۶ اسفند تا ۱۷ فروردین ۹۷ در جشنواره فیلم های نوروزی یکی از برترین فیلم های مراکز استانی و سینمای ایران از شبکه شما پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «عید شما مبارک» ۲۸ اسفند از ساعت ۲۲ تا ۱ بامداد و ۲۹ اسفند از ۱۰ صبح تا ۲۱ به تهیه کنندگی منصور ضابطیان و محمد صوفی با حضور مهمانان ویژه و ارتباط با مراکز فارس، کیش و تبریز روی آنتن می رود.سریال های طنز «بدون شرح»، «هیچ کاره» از اصفهان، «بازم مدرسه ام دیر شد» و سریال «پدرام و پدر بزرگ» از گلستان نیز روی آنتن می رود. همچنین شبکه شما هر روز ساعت ۸:۳۰ صبح برترین مستندهای مراکز استان ها را آماده پخش دارد.

آیتم های کوتاه «دکتر سلام» و «ارمغان نوروزی» نیز هر روز پخش و تکرار منتخب برنامه «من و شما» هم هر روز ساعت ۱۵ در ایام عید در قاب شبکه شما دیده می شود.برنامه کودک و نوجوان شبکه شما به نام «چمن گل» با اجرای مجریان استانی از همدان ساعت ۱۸:۴۵ روی آنتن خواهد رفت.

جدول پخش شبکه شما برنامه هایی را هم به نمایش مناطق خاص گردشگری و آداب و رسوم اقوام و غذاها و شیرینی های مختلف سراسر ایران اختصاص داده که در برنامه های «جایی که نمی شناختیم»، «مزه ایرانی» و «ثمرقند» پخش می شوند. همچنین «مسابقه کوچ» از چهار محال و بختیاری هر روز ساعت ۱۷ روی آنتن می رود.

شبکه شما هر روز به طور زنده برنامه خانوادگی «کاشانه مهر» را ساعت ۱۰ صبح و ارتباط مستقیم با اردوهای «راهیان نور» را ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن می برد. همچنین ویژه برنامه «عیدانه» که ارتباط مستقیم با مراکز استان ها با موضوعات نوروزشناسی و گردشگری است از ساعت ۱۸ پخش خواهد شد و برنامه موسیقایی «ترانه باران» با نگاه ویژه نوروزی ساعت ۲۰ هرشب از این شبکه پخش می شود.

«شکرخند» تولید مرکز فارس و «گلستانه» تولید شبکه شما هم برنامه ویژه فرهنگ و هنر شبکه شما است که به ترتیب ساعت ۲۲ و ۲۲:۴۵ روی آنتن می رود.ساعات بامدادی شبکه شما هم به برنامه های خاطره انگیز قدیمی اختصاص دارد و «نمکستان» آبادان نیز پخش خواهد شد.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده