اعتراضی دیگر به فیلمسوزی / یک تهیه کننده می خواهد فیلمش را جلوی وزارت ارشاد آتش بزند!

یک تهیه کننده سینما در اعتراض به عدم اکران فیلمش گفت: آقای محمدمهدی حیدریان! من نمی‌گذارم بلایی مشابه آنچه بر سر فیلم دیگرم «کبریت سوخته» آوردند و آن را سوزاندند بر سر «آوازهای سرزمین من» بیاورند و به همین علت آماده باشید که به زودی جلوی در اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نخستین فیلم ضدّداعش تاریخ را به آتش خواهم کشید!

به گزارش بانی فیلم،امیرحسین شریفی تهیه کننده پیشکسوتی که تولید آثاری همچون «ضیافت»، «پری»، «اشک سرما» و «هور در آتش» را در کارنامه دارد مدتهاست به دنبال اکران اولین فیلم ضدداعش سینمای ایران «آوازهای سرزمین من» است اما به دلایل مختلف امکان این کار برایش فراهم نمیشود. شریفی که جزو نخستین سینماگرانی است که به آشفتگی اکران در نیمه دوم امسال و فیلمسوزی منتج از آن اعتراض کرد و به صراحت از روابط مافیایی یک شرکت پخش خاص برای انحصارگریی در سینما گله کرد حالا از برگزاری مراسم فیلمسوزی «آوازهای سرزمین من» جلوی در ارشاد خبر داده است!!

امیرحسین شریفی با اشاره به آسیبهای انحصارگرایی گفت: یکی از کسانی که بیشترین ضربه‌ها را از وجود باندهای مافیایی در سینما خورده خود بنده بوده‌ام؛ به نحوی که آقایان نگذاشتند فیلم «آوازهای سرزمین من» که اولین اثر ضدداعشی در سینمای ایران بود اکران شود. فیلمی که اسقف اعظم روسیه به دلیل نگاه انسانی، نگاه ضدداعشی و ایجاد وحدت میان ادیان به آن جایزه داد و از آن تقدیر کرد و در بسیاری از جشنواره‌های معتبر جهان جوایز متعددی را دریافت کرد و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ساخته شده از نظر آقایان قابل اکران نیست و حتی آقای رضاداد نگذاشت که این فیلم به جشنواره فجر که جشنواره انقلاب اسلامی است راه پیدا کند.

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده