دو قلوهای جدیدِ «پایتخت» چطور بازیگر شدند؟

مجتبی و مصطفی بلال حبشی، برادران دو قلویی که با بازی در سریال پایتخت معروف شدند متولد ۱۳۷۴ در تنکابن هستند. آن دو توسط محسن تنابنده معرفی و وارد مجموعه پر طرفدار پایتخت شده و موفقیت خود را مدیون تنابنده می دانند. خانواده ی دوقلوها در تنکابن زندگی می کنند اما مجتبی و مصطفی بلال حبشی با حمایت اسپانسرشان در تهران مشغول گذراندن دوره های موسیقی و آواز هستند. به گزارش شایان فیلم از نوداد مصاحبه ای با این دو که در آینده ی نزدیک به عنوان اولین خواننده های دوقلوی ایرانی روی صحنه خواهند رفت انجام شده که با هم می خوانیم:

آشنایی مجتبی و مصطفی بلال حبشی با محسن تنابنده چطور اتفاق افتاد؟

ما خیلی اتفاقی زمان تصویربرداری سریال شاهگوش سر صحنه رفته و علاقه مند بودیم که کار را از نزدیک ببینیم، آقای تنابنده ما را دید و برای سریال «پایتخت» معرفی مان کرد که بعد از آن همه اتفاقات خوب بعد از این کار رقم خورد.

ما در مجموعه «پایتخت ۳» چند سکانس کوتاه بازی کرده و ترانه هایی را اجرا کردیم. بعد از پخش آن صدای ما طرفدار پیدا کرد و برایمان اسپانسر پیدا شد. مسعود دهقان اسپانسر محسن چاوشی از صدای ما خوشش آمد و پیشنهاد خوانندگی داد و با ما قرارداد بست. اکنون نیز با هزینه و کمک مسعود دهقان کلاس های گیتار و سولفژ می روند.

واکنش اطرافیان و خانواده به مشهور شدن مجتبی و مصطفی بلال حبشی چگونه بود؟

البته خیلی خوشحالند، ولی خودشان اصلا به این چیزها علاقه ندارند. ما در منطقه ای هستیم که خیلی اهل این کارها نیستند. به دیدن فیلم و سریال علاقه دارند اما چون خانواده های مذهبی در محله ما ساکن هستند خودشان این کارها را دوست ندارند.

اولین بار که قرار شد خودتان بازی کنید پدر و مادرتان چه واکنشی داشتند؟

پدر و مادرمان اول موافق نبودند، شاید به این دلیل که اطلاع کافی از کار ما نداشتند، وقتی از بزرگان فامیل مشورت گرفتند و برخی از اقوام ما گفتند که برایشان آینده خوبی دارد راضی شدند. الان خانواده ما مشوقمان هم هستند به خصوص از وقتی که اسپانسر برایمان پیدا شده است.

ترانه های مازندرانی که گاه به گاه در مجموعه خوانده می شود پیشنهاد شما بوده؟

همه ترانه ها انتخاب آقا محسن است. اکثر ترانه ها را گوش می دهند، از هر کدام که خوششان بیاید انتخاب می کنند و لابه لای کار ما آن را می خوانیم.

دنبال اسم هنری هم بوده اید؟ص

اسم هنری مان را فعلا گذاشته ایم کامران و هومن! (می خندد) ولی قرار است برایمان اسم هنری انتخاب کنند.

حرف آخر؟

تشکر ویژه از بازیگرانی که هوای ما را داشتند، به خصوص محسن تنابنده که در سری سوم از ما خواست ترانه بخوانیم. همان ایده باعث شد یکباره دیده شویم و صدایمان مورد توجه قرار بگیرد.

 

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده