ساخت برنامه ای شبیهِ«رادیوهفت»در شبکۀ آموزش

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی شبکه آموزش از پخش برنامه «قند پهلو» در ماه رمضان و «شب بو» با موضوع کتابخوانی خبر داد.به گزارش شایان فیلم، شهرام کجوری در گفت‌وگو با ایسنا به برنامه‌های جدید شبکه آموزش اشاره کرد و گفت: برنامه «قندپهلو» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی در ماه مبارک رمضان به روی آنتن خواهد رفت و هر یک از مجریان و داوران که آقایان رضا رفیع، شهرام شکیبا و ناصر فیض هستند، گروهی تشکیل خواهند داد که در این برنامه با هم رقابت می‌کنند؛ البته باید مجری دیگری هم در برنامه داشته باشیم به دلیل اینکه رقابت میان این مجریان وجود دارد.

او ادامه داد: برنامه‌ دیگری به نام «شب‌بو» قرار است به طور شبانگاهی به روی آنتن برود که به «رادیو هفت» شباهت دارد؛ البته هنوز پخش آن قطعی نشده است. این برنامه در حوزه کتاب‌خوانی و کتاب‌های روز دنیا است که خواندن کتاب‌ها توسط بهترین گوینده‌های رادیو و تلویزیون انجام خواهد شد؛ البته لابه‌لای کتاب‌خوانی نیز نامه‌های مردم خوانده می‌شود. همچنین برنامه «دو صفر نود هشت» در قالب مناظره تلویزیونی با موضوع مهارت‌های زندگی به مقایسه زندگی خانواده‌ها می‌پردازد تا بدانیم خانواده‌ها مسائل تربیتی، اجتماعی و مهارتی را چگونه به فرزندان خود یاد می‌دهند و فرزندان آن‌ها چگونه در آموزش مهارت‌ها شرکت می‌کنند.

کجوری با اشاره به برنامه «آگهی استخدام» که به‌زودی از شبکه آموزش به روی آنتن خواهد رفت، اظهار کرد: برنامه «آگهی استخدام» دیگر برنامه‌ای است که با موضوع جوانان و افراد جویای کار به روی آنتن می‌رود و هدف این برنامه این است به فردی که بیکار است آگاهی دهد تا بداند چگونه شغلی پیدا کند و کارآفرینی داشته باشد. این برنامه تجربه بین کارفرما و مستخدمین را نشان می‌دهد و بخش‌های متنوعی دارد. ما می‌خواهیم که از طریق این برنامه برای آزمون‌های استخدامی برنامه ریزی داشته باشیم که از طریق ما اطلاع‌رسانی شود و مردم بدانند کجا و برای چه شغلی می‌خواهند استخدام شوند و در واقع می‌خواهیم مرجعیت شغلی پیدا کنیم. بخش دیگر این برنامه «دوربین مخفی» است که کسانی که برای استخدام در مقابل کارآفرینان قرار می‌گیرند را نشان می‌دهد.

کجوری به دیگر برنامه‌های شبکه آموزش که در حال پخش هستند، اشاره کرد و گفت: ما اکنون برنامه «صبح دیگر» را به روی آنتن داریم. برنامه «موتور جستجو» نیز با موضوع علم و فناوری پخش می‌شود که آزمایش‌های علمی را در آن برگزار می‌کنیم و به مردم آگاهی علمی می‌دهیم.

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی