پرستویی: مرگم را هم از صدا وسیما اعلام نکنید!

شایان فیلم: پرویز پرستویی بازیگر پر آوازه سینما تئاتر و تلویزیون، در جدیدترین پست خود در اینستاگرام، از مسئولین صدا و سیما انتقاد کرد . او از اینکه پوریا تابان یکی از مجری های این سازمان بدون دلیل مشخصی ممنوع الکار شده است، به شدت شاکی است. پرستویی گفته تا زمانی که تابان دوباره در تلویزیون فعالیت نکند، دیگر پایش را در آن جا نخواهد گذاشت و حتی اجازه نمی دهد خبر درگذشت اش هم از صدا وسیما منتشر شود.متن کامل پست پرستویی :

«پوریای عزیزم، از اونجایی که هیچوقت روز تولد خودمم یادم نمی مونه،متاسفانه نمی دونستم امشب تولدته. با تمام وجودم تولدت و تبریک میگم. واز خداوند بزرگ بهترین هارو برات آرزو می کنم.چرا میگم از خداوند بزرگ ؟چون از بنده ها که باید حق تورو بهت برگردانند نا امید شدم.

می دونی کیا رو میگم ،منظورم مسئولین صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که من می دانم در چند سالی که در شبکه ۲ برنامه دورخیز مجری بودی و چقدر صادقانه کار کردی والان بی هیچ دلیلی نمیتونی در رسانه ملی کارکنی .کاش با تماس هایی که با مسئولین مربوطه داشتم دلیل عدم حضورت را می گفتند.

البته تعجبی نداره .همانطوری که پیشکسوت عزیزمان ناصر ملک مطیعی را به تلویزیون بردند و برنامه ضبط کردند و اجازه پخش ندادند .همانطور که زنده یاد ناصر چشم آذر رو به تلویزیون دعوت کردند و راه ندادند .همانطوری که جعفر پناهی رو به کن نفرستادند.همانطوری که بهروز وثوقی رو اجازه برگشت به خانه خودش ،وطنش نمیدن.

حالا می خوام یه کادو تقدیمت کنم. تا زمانیکه تورو به تلویزیون برنگردانند، من هم پا به آنجا نخواهم گذاشت و تاکید می کنم ،مرگم را هم ازتلویزیون اعلام نکنند!»

تاریخ نشر مطلب:
سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷


نظرات کاربران
    سالار ۱۳:۵۳ - ۹۷/۰۴/۱۲

    خیلی خودتو دست بالا گرفتی اینهمه آدم حسابی سینما مردن اعلام شد اتفاقی نیفتاد بچه برو اول ببین کجایی بعد خط و نشون بکش بازیگر دوزاری


معرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی