خانم جوان تهیه کننده، سریال الفِ ویژه می سازد!

زینب تقوایی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون درباره سریال "الف ویژه" گفت: سریال "الف ویژه" هنوز در مرحله پیش از پیش تولید قرار دارد یعنی تاکنون وارد مرحله پیش تولید اصلی نشده است.وی در همین راستا افزود: دکورهای مربوط به سریال "الف ویژه"ساخته شده است اما در رابطه با متن و موضوعات دیگر مربوط به پروژه برخی مسائل مطرح است که باید اول شرایط تولید فراهم شود تا پس از آن وارد پیش تولید شویم.

این تهیه کننده درباره قصه سریال "الف ویژه" اظهار کرد: قصه در حال پیشروی است و نگارش قسمت‌های پایانی ادامه دارد. در نگارش تاکنون مشکلی نداشته‌ایم و با توجه به اینکه از ابتدا تصمیم بر این بود که ابتدا متن پروژه به پایان برسد بنابراین پس از پایان نگارش وارد پیش تولید اصلی می‌شویم.

تقوایی ادامه داد: باتوجه به اینکه سریال "الف ویژه" یک کار منحصر به فرد و تاریخی و جزو کارهای فاخر تلویزیون به کارگردانی محمدرضا هنرمند است تصمیم داریم که حساب شده و دقیق وارد تولید آن شویم بنابراین تا زمانی که بخش‌های مختلف مربوط به تولید سریال "الف ویژه" مشخص و نقشه راه تعیین نشود وارد تولید نمی شویم.

وی با اشاره به روند طولانی مدت آثار تاریخی درباره مدت زمان تولید "الف ویژه" توضیح داد: بخشی از سریال "الف ویژه" تاریخی است که حدودا 40 درصد آن را تشکیل می‌دهد و 60 درصد باقیمانده مربوط به زمان حال است اما فکر می‌کنم تولید این سریال یک سال زمان خواهد برد.

این تهیه کننده درباره زمان شروع تولید "الف ویژه" بیان کرد: اگر همه شرایط لازم برای تولید فراهم شود بعد از ماه مبارک رمضان فیلمبرداری شروع خواهد شد. درمورد بازیگران این پروژه فکر کرده‌ایم اما هنوز تصمیم گیری نکرده ایم.تقوایی درباره دیگر اثر خود "سمفونی نهم" خاطر نشان کرد: مراحل فنی این اثر در حال انجام است اما علاقه ای ندارم که درباره آن اطلاع رسانی کنم.

گفتنی است؛ سریال "الف ویژه" در 26 قسمت از سریال‌های الف و فاخر رسانه ملی است.سریال "الف ویژه" موضوع تقریبا جدیدی دارد. یکی از سبک‌های معروف محمدرضا هنرمند کمدی فانتزی است بنابراین این مجموعه نیز در قالب کمدی فانتزی تولید می شود و اسمی که انتخاب شده به فضای کار و موضوع آن مرتبط استمدیران صدا و سیما پروژه "الف ویژه" را تا امروز تایید و حمایت کرده اند و با توجه به حساسیت‌های بالایی که در نگارش این مجموعه وجود داشته طبیعتا کارشناسان هم وقتی آن را می‌خوانند خوششان می‌آید.

تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی