دو سریال جدید از دیشب روی آنتن رفتند

سریال‌های «زندگی‌ از نو» و «بازی نقاب‌ها» از دیشب (۷ مهر ماه) به ترتیب از شبکه‌های پنج و دو سیما راهی آنتن شدند. در این سریال‌ها بازیگرانی چون رضا کیانیان و آزیتا حاجیان ایفای نقش کرده‌اند. به گزارش شایان فیلم از ایسنا اولین قسمت سریال «زندگی از نو» به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی محمد قاسمی از روز شنبه (۷ مهرماه) ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما روی آنتن رفت.

رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد، متین ستوده، مرتضی ضرابی، محمد علی ساربان، اکبر معززی، حمید رضا سنگیان و... از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو»، در ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند. این مجموعه تلاش کرده است در قالب داستان به موضوعات همچون محیط زیست، منابع طبیعی و اقتصاد نیز بپردازد.این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۹ بازپخش می‌شود. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته نیز خلاصه قسمت‌های پخش‌شده راهی آنتن می‌شود.

همچنین سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه‌کنندگی علی مهام نیز دیشب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش شد.آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، رحیم نوروزی، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی، مهسا هاشمی، یلدا قشقایی، لیلا برخورداری، صفا آقاجانی، مینا نوروزی، سیما خضرآبادی و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند.

در خلاصه داستان این سریال که تیتراژ آن را سالار عقیلی خوانده است، آمده: دو طایفه ترکمن یکی در کار اسب و دیگری در کار گندم، بعد از سال‌ها نزاع و درگیری خونین تصمیم به مصالحه می‌گیرند و دو جوان از این دو طایفه که پدرهایشان به دست هم کشته شده‌اند با هم وصلت می‌کنند و ...

مجموعه تلویزیونی «بازی نقاب‌ها» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ راهی آنتن می‌شود. خلاصه هفتگی این سریال نیز پنجشنبه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ و تکرار آن در ساعت های ۱:۳۰، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ روز بعد پخش می‌شود.

تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۰۸ مهر ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی