نمایشِ «ستاره پسیانی» حاشیه‌ساز شد!

تاخیر نیم ساعته در شروع نمایش «صد درصد» و اعتراض برخی تماشاگران باعث شد ستاره پسیانی ضمن عذرخواهی از تماشاگران، ماجرای تهدید شدنش با چاقو را فاش کند.به گزارش ایسنا، پیش از آغاز اجرا که یکی از دست‌اندرکاران نمایش به روال همیشه خواست تا مخاطبان موبایل‌هایشان را خاموش کنند تا خللی در سیستم‌های صوتی نمایش ایجاد نشود، یکی از تماشاگران خطاب به عوامل اجرایی گفت: برای وقت مخاطبان احترام قائل باشید‍! من برای دومین‌بار به تماشای تئاتر «صد در صد» می‌آیم، دفعه قبل نیز با تاخیر اجرا را آغاز کردید!

در اعتراض به این تماشاگر،یکی از عوامل اجرایی گفت: ما هم علاقه‌مند هستیم، راس ساعت کار را آغاز کنیم اما بیش از نیم از تماشاگران به اجرا نمی‌رسند چون عده‌ی زیادی به دلایل مختلفی با تاخیر می رسند و در حالی که بلیت خریده‌اند، نمی‌توانند به اجرا برسند و با اعتراض آنها مواجه می‌شویم. مخاطبان اگر سر وقت بیایند ما هم کار را راس ساعت آغاز می کنیم.

در حین این سخنان بود که یکی از تماشاگران با لحنی عصبی‌ گفت: بله ! الان من داخل سالن هستم و درب سالن را بسته‌اید و همسرم بیرون مانده است.او در یک اقدام قابل تامل از دست‌اندرکاران تئاتر خواست تا شرایط حضور همسرش را در سالن فراهم کنند!سرانجام اجرا با حضور تماشاگر جامانده از اجرا و تاخیر نیم ساعته آغاز شد.

پس از پایان اجرا، ستاره پسیانی بازیگر نمایش «صد در صد» که با تشویق پیاپی حاضران از بازی متفاوت‌اش در این نمایش روبرو شده بود، خطاب به آنها گفت: خیلی سپاسگزارم که نمایش ما را برای تماشا انتخاب کردید.

او با اشاره به حواشی و صحبت‌های مطرح شده پیش از اجرا ادامه داد: ما گروه اجرایی راس ساعت ۲۰ برای اجرای هر شب آماده هستیم و امشب هم همین‌طور! اما مخاطبان سر موقع برای تماشای تئاتر نمی‌آیند و این روند متاسفانه باعث شده است که هر شب با حاشیه‌ی مواجه شویم و برخی شب‌ها تماشاگران جامانده برای گروه اجرایی، حواشی ایجاد کنند.

ستاره پسیانی یادآور شد: برخی شب‌ها کار به جایی می‌رسد که باید پلیس 110 خبر شود و حتی یک شب من خودم با چاقو تهدید شدم. شما به عنوان تماشاگر از امشب، تلاش کنید تا این فرهنگ را جا بی‌اندازید که تماشاگران برای اجرا، سر وقت بیایند و برای وقت خودشان ارزش قائل شوند تا ما نیز دچار این حواشی و تاخیرها نشویم.سخنان ستاره پسیانی با تشویق تماشاگران مواجه شد.

گفتنی است نمایش "صد در صد" به طراحی و کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی روی صحنه رفته است که ستاره پسیانی جایزه بهترین بازیگر زن و هوتن شکیبا دیپلم افتخار بهترین مرد را برای بازی در این نمایش از سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر گرفتند.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی