سریال‌های پاییزی تلویزیون معرفی شدند

تلویزیون چند مجموعه تلویزیونی را با موضوعات اجتماعی و خانوادگی در شب‌های پاییزی آماده پخش کرده است.به گزارش فانوس، سریال ۳۰ قسمتی و مدرسه‌محور «آسمان هوای باران دارد» در جدول تولید و پخش شبکه یک سیما قرار گرفت.

این سریال، قصه خانواده‌ای را روایت می‌کند که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکتری راهی تهران می‌شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است. سریال «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در حال تولید است و به زودی از این شبکه به روی آنتن می‌رود.

تصویربرداری و تدوین سریال «آسمان هوای باران دارد» هم‌زمان با هم صورت گرفت و آخرین سکانس‌ها نیز در بیمارستان مفرح تهران با حضور مرجانه گلچین، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا کوثری تصویربرداری شد تا این سریال هر چه زودتر به پخش شبکه یک سیما برسد.

عوامل تولید این سریال عبارتند از: کارگردان: شهرام شاه‌حسینی؛ نویسنده: احمد رفیع‌زاده؛ مدیرتولید: مریم فاطمی؛ مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی؛ دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی؛ مدیر تصویربرداری: سجاد حیدری؛ طراح صحنه و لباس: نازنین توسلی؛ مدیر صدابرداری: یاسر رمضانی؛ طراح گریم: میشا جودت.

سریال طنز «شرایط خاص» جانشین «دلدادگان»

با پایان یافتن ماه صفر و اتمام پخش سریال «دلدادگان»، سریال طنز «شرایط خاص» از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.«شرایط خاص» سریال تلویزیونی‌ طنز به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سید مرتضی فاطمی است که تولید آن با نام اولیه «کلاف‌های رنگی» کلید زده شد.

این سریال طنز با بازی کامبیز دیرباز و بهرام افشاری در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید و برای پخش در شب‌های پاییز و زمستان ۹۷ آماده شده است. «شرایط خاص» کمدی قصه‌گوی موقعیت است که بخشی از این موقعیت با جابه‌جایی شخصیت در طول داستان رخ می‌دهد. این سریال نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می‌شود. «شرایط خاص» دارای خمیرمایه طنز است و مبنای کمدی داستان بیش‌تر بر طنز موقعیت استوار است تا طنز کلامی؛ بر همین اساس مخاطب با دیدن آن حال خوبی پیدا می‌کند.

سریال «شرایط خاص» حدود ۵۰ لوکیشن دارد و عوامل آن حتی در ایام نوروز ۹۷ هم مشغول کار بودند.کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت و شهره سلطانی از بازیگران این سریال هستند.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی