برنامه کنسرت‌های پایتخت در هفته دوم آذرماه

هفته دوم آذر ماه هم مثل هفته قبل خود یکی از شلوغ‌ترین روزهای موسیقی ایران را شاهد خواهد بود. در این میان، شاید مهم‌ترین رویداد هنری در عرصه موسیقی ایران در بازه زمانی هفت روز آینده برای دوستداران موسیقی ارکسترال ایرانی کنسرت گروه چکاوک در تالار وحدت و برای هواداران جریان موسیقی راک اجرای گروه ارتامن در برج ازادی و برای هواداران موسیقی آوانگارد اجرای گروه ضرب و فوت در فرهنگسرای نیاوران باشد.

نهم و دهم آذرماه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان هواداران گروه سون خواهد بود این گروه موفق شده تا با پیش فروش کامل بلیط های شب اول اجرای خود برنامه شب دوم خود را برای یک سانس دیگر تمدید کند.

در نهم آذر کنسرت دیگری درخانه هنرمندان برگزار خواهد شد و گروه کوچه باغ به سرپرستی شاهرخ سرلک در با هواداران موسیقی خود در این مکان دیدار خواهد کرد و در دهمین شب آذرماه گروه ضرب و فوت در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

حمید هیراد خواننده پرحاشیه اینروزهای موسیقی پاپ در شب یازدهم آذر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خواهد داشت و در لحظه تهیه این خبر این هنرمند موفق شده کلیه بلیط های این اجرا سولد آوت کند. سامان علی پور هم در دوازدهم آذر کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار خواهد کرد.

آخرین اجرای کنسرت در هفته پیش رو مربوط به گروه نهال که اختصاص دارد که در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرایی ویژه بانوان خواهد داشت.

همچنین قرار است گروه دف نوازان سماع 11 آذر در تالار وحدت روی صحنه رود. سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران نیز 13 آذر ماه میزبان کنسرت گروه اشکان ماهری خواهد بود.

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۰۹ آذر ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی