مهدی یراحی ممنوع‌‌ الفعالیت شد؟!

 

یک سایت خبری از ممنوع‌‌ الفعالیت شدن مهدی یراحی خواننده موزیک ویدیوی موهن پاره سنگ خبر داد.مهدی یراحی چندی پیش اقدام به انتشار موزیک ویدئوی "پاره سنگ" کرده بود که واکنش‌هایی را به همراه داشته است.  برپایه این گزارش، سایت اعتماد آنلاین در این باره نوشت که مهدی یراحی بعد از انتشار موزیک ویدیوی پاره سنگ ممنوع الکار شد.  روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد همچنین  از احضار مدیران موسسه "جام سبز" خبر داد.

در  برخی پِلان‌های این موزیک ویدیو، باورها و ارزش‌های دفاع مقدس را مورد هجمه قرار گرفته است. نخستین مسئله‌ای که در این موزیک ویدیو جلب توجه می‌کند، نوع پوشش مهدی یراحی است. یراحی با چنین ظاهری، قطعه‌ای را می‌خواند که بسیارشبهه‌برانگیز است.

در همین حال، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت هنری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا درباره انتشار این خبر در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها مبنی بر ممنوع‌الفعالیتی مهدی یراحی گفت که کلیپ منتشر شده «پاره سنگ» در فضای مجازی با کلیپی که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داده، مغایرت دارد و تحریف شده است.

به گفته وی ، بخشی از شعر منتشر شده در این کلیپ، متفاوت با شعری است که برای درخواست مجوز ارائه شده است. بنابراین کلیپ «پاره سنگ» آن چیزی نیست که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آن مجوز داده و غیرمجاز است.دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آن موسسه‌ای که این کلیپ را منتشر کرده برخورد خواهد کرد و آن‌ها را به دفتر موسیقی احضار می‌کنیم تا توضیحات لازم را به ما بدهند و بعد از آن برای ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.چون درخواست کننده کلیپ «پاره سنگ» موسسه است، دفتر موسیقی با موسسه وارد گفتگو می‌شود و تذکرات لازم را به آن‌ها می‌دهد و پس از آن، برای ادامه روند فعالیت آن‌ها تصمیم می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی معاونت هنری درباره ادامه فعالیت مهدی یراحی، خواننده این اثر هم گفت: "بعد از شنیدن توضیحات موسسه منتشر کننده کلیپ "پاره سنگ"، تصمیم نهایی گرفته خواهد شد. بنابر این خبر ممنوع‌الفالیت بودن مهدی یراحی درست نیست، چون هنوز هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است."

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی