«میم کاف»سریال جدید تلویزیون بعداز«میم نون»!

 

بعد از انتشار خبر تولید سریال «میم نون» برای نوروز 97 حالا خبر می رسد که تلویزیون قرار است یک سریال دیگر هم بسازد که عنوان عجیبی دارد!

امیرحسین پوروزیری نویسنده و کارگردان مستند ساز که اولین سریال خود را برای شبکه یک سیما به نام "مینو" ساخته، در حال نگارش و ساخت یک سریال تلویزیونی کمدی به نام «میم کاف» است.پور وزیری در ارتباط با نگارش این مجموعه جدید گفت: این روزها هم زمان با پخش «مینو» مشغول نگارش «میم کاف» به همراه دو نویسنده جوان محسن ملکی و حسین حقیقی به سفارش سیما فیلم هستیم.

این کارگردان ادامه داد: طبق نظر مدیریت سیما فیلم در تیم نویسندگان، کارگردانی و تهیه کنندگی این مجموعه جوانان حضور دارند و محمدرضا شفاه تهیه کننده این مجموعه تاکنون تهیه کنندگی سینما را داشته و فرصتی فراهم شد تا در این مجموعه به تهیه کنندگی سریال نیز بپردازد.

او در ارتباط با زمان پخش «میم کاف» بیان کرد: در ابتدا قصد داشتیم کار را برای پخش در ایام نوروز آماده کنیم اما تاکنون تنها ده قسمت از کار نگارش شده و پیش تولید کار را از اسفند آغاز می کنیم، تلاش می کنیم تا این مجموعه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از یکی از شبکه های تلویزیون آماده شود.

پوروزیری درباره موضوع داستان «میم کاف» گفت: این مجموعه، داستانی شاد و خانوادگی دارد که در آن جوانان حضور دارند.نویسنده و کارگردان مجموعه بیست قسمتی «میم کاف» درباره انتخاب بازیگران این مجموعه گفت: فعلاً تمام تمرکزمان بروی فیلم نامه است و بازیگری را انتخاب نکردیم.امیرحسین پوروزیری این شب ها سریال «مینو» را به تهیه کنندگی مهدی همایون فر روی آنتن شبکه یک سیما دارد.

تاریخ نشر مطلب:
سه شنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده