پای جشنواره فیلم فجر به استان ها باز شد

 

مدیر بخش استان های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر از میزبانی مراکز 31 ناحیه استانی کشور از 12 تا 22 بهمن ماه برای این دوره جشنواره فیلم فجر خبر داد.به گزارش ایرنا، سیدحسین سیدی با اشاره به جزئیات نحوه برگزاری و دیگر ابعاد این موضوع ، درباره برگزاری این رویداد هنری در استان های دیگر، اظهار داشت: تفاهم صورت گرفته از سوی سازمان سینمایی با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها این رویداد هنری در مرکز استان نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی و تفاهم نامه های صورت گرفته، امسال از 12 تا 22 بهمن ماه فیلم های جشنواره فجر به صورت همزمان در 31 استان کشور اکران خواهند شد.سیدی ادامه داد: برای هر استان حداکثر دو سالن مجهز سینمایی که از سوی مدیر کل استان پیشنهاد شده برای اکران فیلم ها در نظر گرفته می شود.

مدیر دفتر عملکرد و امور استان های سازمان سینمایی تاکید کرد: همچنین از بین فیلم های جشنواره، 11 تا 14 فیلم توسط دبیرخانه جشنواره فیلم فجر انتخاب و در استان ها به نمایش درخواهند آمد. وی خاطرنشان کرد: گروه بندی و تعداد فیلم هایی که قرار است اکران شوند پس از توافق نهایی با نمایندگان صنف خانه سینما اعلام می شود.

تاریخ اکران فیلم های سی وهفتمین دوره جشنواره فجر در استان ها از 12 تا 22 بهمن 1397 خواهد بود. همچنین جشنواره در روز های 19 و 20 بهمن ماه به دلیل ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تعطیل است.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۷


نظرات کاربران

معرفي فيلم هاي روي پرده