یک گزارش از بازیگرانی که فیلم هایشان نمی فروشد!

روزنامه «هفت صبح» گزارشی را درباره بازیگرانی منتشر کرده که فیلم هایشان در سال جاری با شکست تجاری روبرو شده است. در صدر فهرست بازیگران نفروش، نام مهتاب کرامتی بیش از همه خودنمایی می کند.سه فیلم «جاده قدیم»، «ناخواسته» و «مرداد» با بازی کرامتی در سال جاری به نمایش درآمدند. فیلم «جاده قدیم» در اکران عمومی کمتر از 600 میلیون تومان درآمد کسب کرد و با وجود سوژه ملتهبی که داشت نتوانست در گیشه سینماهای کشورموفق ظاهر شود.

«ناخواسته» برزو نیک نژاد پس از چندین سال توقیف، بهار امسال اکران شد. اما با این که در گزارش امروز «هفت صبح» از بازی مهتاب کرامتی در این فیلم تمجید شده، اما رقم فروش این فیلم بسیاری از امیدها را نا امید می کند زیرا این فیلم درطول اکران تنها 75 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

فیلم «مرداد» به کارگردانی بهمن کامیار هم اوایل تابستان امسال به نمایش درآمد اما در پایان توانست تنها 111 میلیون تومان فروش کند و خیلی زود از پرده سینماها پایین آمد.

البته در این گزارش تنها از مهتاب کرامتی به عنوان بازیگر ضد گیشه نام برده نشده و محمدرضا شریفی نیا در این فهرست او را همراهی می کند. امسال سه فیلم «داش آکل»، «گام های شیدایی» و «قرارمون پارک شهر» با بازی شریفی نیا به نمایش درآمد که مجموع فروش این فیلم ها به چهارصد میلیون تومان هم نمی رسد.

حال باید دید که مهتاب کرامتی می تواند شکست های سینمایی خود را با سریال «رقص روی شیشه» جبران کند زیرا او در این مجموعه شبکه نمایش خانگی نقش اصلی زن آن را ایفا می کند و قطعا سازندگان این مجموعه  حساب ویژه ای را روی محبوبیت کرامتی باز کردند و منتظر کسب بازخوردهای مثبت از سوی مخاطبان این سریال و بازگشت مالی هستند.

تاریخ نشر مطلب:
سه شنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی