اعتراض مجریان تلویزیون به جشنوارۀ جام‌جم

 دیشب در اختتامیه جشنواره جام جم، محمدرضا گلزار به عنوان بهترین مجری تلویزیون انتخاب شد. این موضوع باعث اعتراض دیگر مجری های تلویزیون شد.

جشنواره تلویزیونی جام جم که از ابتدا با جنجال‌هایی مختلفی همراه شد و حاشیه‌هایی از جمله دستکاری شدن آرا برنامه "برنده باش" با اجرای محمدرضا گلزار و نیز انصراف بهنوش بختیاری از شرکت در نظرسنجی را از سر گذراند، پس از برگزاری نیز با واکنش‌های تندی از سوی برخی از مجری‌های تلویزیون همراه شد.به گزارش ایران آرت، داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) به نشانه اعتراض در اختتامیه جشنواره جام جم حضور نیافت و در اعتراض به آن متن کوتاهی منتشر کرد. این مجری تصویر کارت دعوت خود به مراسم اختتامیه جشنواره را منتشر کرده و نوشته است: "شاید نخواهند دیده شویم، شاید نخواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورانند."او در ادامه توضیح داده است که در این مراسم شرکت نکرده و ترجیح داده است که در خانه بماند.

پژمان بازغی نیز در اعتراض به نحوه تقسیم جوایز در جشنواره تلویزیونی جام جم از برنامه "کودک شو" خداحافظی کرد. بازغی در اینباره نوشت: "کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر 400 برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم و سعی کردیم که برنامه ای بی حاشیه و سالم بسازیم.  خارج از شرایط معمول و فعلی هر روز من را به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمی شد امیدوار کردید.ممنونم که حس مردمی بودن را به من دادید. من به تک تک عوامل برنامه کودک شو افتخار می کنم؛ من به تمام مردمی که ستاره های برنامه بودند افتخار می کنم و شرمنده ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم بهترین مجری را نداشت. در ادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمی بینم؛ اطمینان دارم "کودک شو" بدون من هم حیاتش را ادامه خواهد داد. به تهیه کنندگان برنامه تبریک می گویم و آرزو می کنم به راهشان ادامه دهند."

از دیگر حواشی این جشنواره می‌شود به واکنش کنایه‌آمیز المیرا شریفی‌مقدم به اهدای جایزه بهترین اجرا به محمدرضا گلزار اشاره کرد. این گوینده خبر پس از اهدای جایزه بهترین اجرای تلویزیونی در جشنواره جام جم به محمدرضا گلزار با کنایه در توییتر نوشت: "جایزه بهترین اجرای تلویزیونی رو یک بازیگر گرفت و بعد منت گذاشت سر تلویزیون! اصلا ما همه علاف اومدنت بودیم!!!"

تاریخ نشر مطلب:
پنجشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی
 • اخیرا بهنام بانی به عنوان بازیگر جلوی دوربین سعید سهیلی در فیلم «گشت ارشاد 3» رفته است. در همین زمینه سی اُمین نظر سنجی "شایان فیلم" را به این موضوع اختصاص داده ایم: سوال: به نظر شما در سینمای بعد از انقلاب، کدام خواننده، در بازیگری هم موفق بوده است؟
 • نظر شما تحت عنوان ' شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه) ' ثبت گردید.
  نتایج تا کنون
  • شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه)::14.3 %
  • رضا صادقی (بی خداحافظی)::14.3 %
  • حمید عسکری(شانس، عشق، تصادف)::14.3 %
  • فرزاد فرزین( عاشقانه، مانکن)::14.3 %
  • رضا یزدانی(تیک آف، بوی گندم)::14.3 %
  • بنیامین بهادری(سلام بمبئی)::14.3 %
  • زانیار خسروی(برف روی کاج ها)::14.3 %