اعتراض پرویز پرستویی به بزرگترین اختلاسگر ایران!

شایان فیلم: پرویز پرستویی با نوشتن یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود حسابی از خجالت مرجان شیخ الاسلامی آل آقا که از وی به عنوان بزرگترین اختلاسگر ایران با رقمی حدود 6.6 میلیارد یورو  یاد می شود، در آمد. وی نوشت:

واقعا باید به مسئولین دست مریزاد گفت . این بی احترامی به شهدا جانبازان ومردم شریف ایران نیست ؟ که این مثلا خانم هم پول بیت المال رو برداره و در بره و به ریش ملت ایران بخنده ؟! و ما فقط بیاییم در رسانه یه خروار پرونده نشان ملت ایران بدیم که مثلا داریم رسیدگی می کنیم! به چی رسیدگی می کنیم؟ چرا متهمین با کت و شلوار در دادگاه حضور پیدا می کنند ؟ چرا این خانم باید فرار کنه ؟ کی باید مراقبت می کرد ؟ چرا فقط داریم در رسانه شو اجرا می کنیم، که مثلا  پدر اختلاسگران و... داریم در میاریم ؟ چرا نمی تونیم خاوری هارو برگردونیم ؟

لطفا رزومه ی این خانم رو بخونید. تو رو به خدا اینقدر ملت شریف ایران و کوچک نکنید.به قول حیدرفیلم بادیگارد ((می ترسم از روزی که این کشتی سوراخ بشه))

هرروز داره به آمار این جنایتکار ها و مفت خور ها اضافه میشه و ما فقط در اخبارهای رسانه اعلام می کنیم . ازدواج به عنوان بخشی از قرارداد پروژه ها!؟! همسر اول مرجان شیخ الاسلام سردار مجید باقر نژاد، نفر اصلی بزرگترین اختلاس تاریخ ایران است. شیخ الاسلام بعد از طلاق با فردی به نام غلامحسین خواجه علی ازدواج می کند.  همسر دوم این خانم همان دزد دکل نفتی دوره احمدی‌نژاد و مدیر عامل پیشین شرکت سپانیر و عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی دریایی ایران بوده است که خانم شیخ الاسلام از ایشان هم جدا می شود و بعد با همسر فعلی و سوم خود یعنی مهدی خلجی ازدواج می کند که در رسانه های معاند مشغول است!

برچسب ها:

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده