پیشنهاد پرستویی درحمایت از نود: ورزشکاران و هنرمندان در برنامه های صداوسیما شرکت نکنند!

 

شایان فیلم: پرویزپرستویی بازیگر نام آشنای سینما با انتشار عکس علی فروغی مدیر شبکه سوم به انتقاد از وی به خاطر تعطیلی برنامه ی پرداخت و نوشت:این عکس متعلق به علی فروغی است مدیر شبکه سه .کسی که باعث شده فرزند بیست ساله  عادل فردوسی پور به گروگان گرفته بشه!با دقت به چهره اش نگاه کنید بخصوص کاپشن اش .شما رو یاد کسی نمی اندازه؟ خیلی کم خوابی نداره؟ بگذریم .

میخوام گپی با دوستان هنرمند و ورزشکار بزنم.  من که تکلیف ام با تلویزیون روشنه، قبلا هم عنوان کردم که صدا و سیما مرگ منم از رسانه اش اعلام نکنه .اگه پشت گوشش و دید منم در صدا و سیما خواهد دید.حالا حرفم با دوستان هنرمند و ورزشکاره . امیدوارم جسارت بنده رو به بزرگی خودشون ببخش اند.

از دیشب در فضای مجازی پست های مختلفی گذاشته شده و همه به اتفاق از عدم حضور عادل عزیز در برنامه نود متاسف هستند .مثلا رامبد جوان عزیز از عادل خواسته نفس عمیق بکشه و حتی گفته نگران نباش مردم و ما در کنارت هستیم !چجوری اش و نمی فهمم!واز بزرگان جامعه ورزشی که تقریبا خبری نیست!

بخدا بنده قصد انقلاب ندارم .ولی می خوام یه تقاضا اول از دوستان خودم اگه ورزشی هستند و  برنامه ۹۰ رو دوست دارند ،اگه ورزشکارانی که این برنامه براشون مهمه، در ایام عید در هیچکدام از برنامه های عید شرکت نکنند و برنامه پرکن نباشند ،که این به اصطلاح مدیران هر کاری که دلشون خواست با آدم هایی مثل عادل فردوسی پور استاد شجریان،زنده یاد ناصر ملک مطیعی،محسن امیر یوسفی و.....بکنند.

بگذارید صداو سیما متوجه بشه که اگر هنرمندان ورزشکاران و فرهیختگان عرصه موسیقی ودیگر مفاخر نباشند ،باید کرکره صدا و سیما رو پایین کشید.آقای حمید استیلی عزیز یه گل به آمریکا زده هنوز در طول سال چندین باراز ایشون و به مناسبت های مختلف دعوت می کنند تا احساس خودش و بعد از زدن گل به امریکا بگه.آقای علیرضا بیرانوند عزیز پنالتی رونالدو گرفته کلی از ایشون در برنامه ها دعوت کردند و...ولی امیر علی اکبری حریف آمریکایی خودش و در ۲۶ اسفندامسال، در چهار دقیقه ناک اوت کرد ،اما دریغ از یه خبر .ولی تا دلتون بخواد این روزها بنا به تخریب جهان پهلوان تختی گذاشتند...

اگه جسارت می کنم‌ و میگم در ایام نوروز در هیچیک از برنامه های سال تحویل و ...شرکت نکنید به نظرم احترام به خودتان گذاشته اید .بگذارید حتی مسئولین مهم مملکتی بدانند که این مدیران تازه بدوران رسیده نه تنها کار درستی نمی کنند بلکه روز بروز نارضایتی مردم و بیشتر می کنند .صدا و سیما متعلق به مردمه و انسان های لایقی که مردم دوستشون دارند .

حرف زیاده ودر یه پست نمیشه همه حرف هارو زد.یک بار هم شده بیاییم به حرف هایی که می زنیم عمل کنم .همین .

برچسب ها:

[]
تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی
 • اخیرا بهنام بانی به عنوان بازیگر جلوی دوربین سعید سهیلی در فیلم «گشت ارشاد 3» رفته است. در همین زمینه سی اُمین نظر سنجی "شایان فیلم" را به این موضوع اختصاص داده ایم: سوال: به نظر شما در سینمای بعد از انقلاب، کدام خواننده، در بازیگری هم موفق بوده است؟
 • نظر شما تحت عنوان ' شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه) ' ثبت گردید.
  نتایج تا کنون
  • شادمهر عقیلی (پر پرواز، شب برهنه)::35.7 %
  • رضا صادقی (بی خداحافظی)::7.1 %
  • حمید عسکری(شانس، عشق، تصادف)::7.1 %
  • فرزاد فرزین( عاشقانه، مانکن)::21.4 %
  • رضا یزدانی(تیک آف، بوی گندم)::14.3 %
  • بنیامین بهادری(سلام بمبئی)::7.1 %
  • زانیار خسروی(برف روی کاج ها)::7.1 %