برادران ناتنی سینما از هم جدا شدند

دو کمدین مشهور جهانی "ویل فرل" و "آدام مک کی" که به برادران ناتنی معروف بودند، پس از یک دهه فعالیت مشترک و مستمر از هم جدا می شوند.این دو که فیلم های موفقی چون "گوینده" "شب های تالادگا" و "برادران ناتنی" را در کارنامه همکاری مشترک خود دارند به همکاری ۱۳ ساله خود تحت کمپانی "سانچز پروداکشنز" پایان می دهند.

هالیوود ریپورتر خبر داد، فرل و مک کی در بیانیه ای مشترک دیروز شنبه گفتند: "۱۳ سال همکاری ما سراسر لذت و شادی بود و رضایتمندی هردوی ما. بسیار بسیار از تمام عوامل از کارگردانان گرفته تا مدیران اجرایی و نویسندگان و هنرپیشگان تشکر می کنیم که طی این سالیان افتخار همکاری با آن ها را داشتیم. ما دوستی مان همچنان به قوت خود ادامه خواهد یافت و با هم نیز کار خواهیم کرد تنها با خود اندیشیدیم که بهتر است همکاری در زمینه تولید را از هم جدا کنیم."

به گزارش فارس، مک کِی در سال های اخیر بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید آثاری با محتوای سیاسی گذاشته که از آن جمله می توان به فیلم "رکود بزرگ" اشاره کرد که اسکار "بهترین فیلم نامه اقتباسی" را برای وی به ارمغان آورد. آخرین فیلم او که به زندگی "دیک چِنی" می پردازد "معاون" بود.اما "ویل فِرِل" همچنان بر آثار کمدی متمرکز بود. جدیدترین کار وی "هولمز و واتسون" محصول کمپانی سونی بود.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی