چه کسی مانع مجری‌گری بنیامین در تلویزیون شد؟!

 مدیران سیما در آخرین لحظات به این نتیجه رسیدند که بنیامین تجربه اجرا ندارد.به گزارش شایان فیلم، فارس نوشت: علی‌رغم اعلام پخش برنامه «ماه ماه» با اجرای بنیامین بهادری از شبکه سه سیما، مرتضی میرباقری، معاون سیما مانع حضور این خواننده به عنوان مجری در تلویزیون شده است.

برنامه «ماه ماه» با اجرای بنیامین بهادری که قرار بود در آخرین ساعت قبل از افطار از شبکه سه سیما روی آنتن برود، پخش نشد و برنامه «محرمانه خانوادگی» جایگزین آن شد.روی آنتن رفتن بنیامین بهادری، خواننده پاپ به عنوان مجری برنامه تلویزیونی با مخالفت معاون سیما مواجه شده و مجوز پخش این برنامه در لحظات آخر صادر نشده است.

نداشتن تجربه اجرای تلویزیونی و متناسب نبودن نفس حضور یک خواننده و سلبریتی در قامت مجری ویژه برنامه افطار از جمله دلایل مخالفت مرتضی میرباقری، معاون سیما با اجرای این برنامه بوده است.

اینکه معاون سیما پس انتشار خبر حضور بنیامین بهادری توسط روابط عمومی سیما و روزنامه جام‌جم به عنوان مجری برنامه «ماه ماه» در آخرین لحظات به این نتیجه رسیده که وی تجربه اجرا ندارد و برای این برنامه گزینه مناسبی نیست در نوع خود جالب توجه است.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده