فاطمه معتمدآریا پزشک شد!

تدوین فیلم سینمایی "مجبوریم" توسط هایده صفی یاری با به پایان رسیده است و محمدرضا دلپاک به تازگی طراحی صدای فیلم تازه رضا درمیشیان را آغاز کرده است. محمدرضا دلپاک تنها صداگذار ایرانی عضو آکادمی اسکار است که در کارنامه خود ده سیمرغ بلورین به همراه جوایز بین‌المللی مختلف دارد. "مجبوریم" پنجمین همکاری دلپاک با درمیشیان پس از صداگذاری فیلم‌های "بغض"، "عصبانی نیستم!"، "لانتوری" و فیلم به نمایش در نیامده "یواشکی" است.

تمام فیلمبرداری "مجبوریم" در ۹۰ جلسه و در صد لوکیشن در تهران انجام شد که از این میان بخش عمده‌ای از آن در جنوب شهر تهران فیلمبرداری شده است اما همچون فیلم‌های گذشته درمیشیان از شمال شهر تا جنوب شهر را در بر می‌گیرد.ژاله علو، فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان و پردیس احمدیه نسل‌های مختلف بازیگران زن این فیلم را تشکیل می‌دهند.

عبدالله اسکندری (طراح گریم)، نظام الدین کیایی (صدابردار)، آیین ایرانی (فیلم بردار)، گلناز گلشن (طراح لباس)، امیرحسین حداد (طراح صحنه)، فواد بوربور (مدیر تولید)، مینا سنگ سفیدی (برنامه‌ریز) و نوشین جعفری (عکاس) از عواملی هستند که درمیشیان را در تولید فیلم همراهی کرده‌اند.

"مجبوریم" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان تولید شده است.

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده