رکورد عجیب یک بازیگر در زمینه کشیدن سیگار

کیلین مورفی بازیگری است که بسیاری از مخاطبان او را به خاطر بازی در سریال پیکی بلایندرز می شناسند. سریالی با محوریت یک گروه شرور که وی نقش اصلی را ایفا می کند. اما اخیرا آماری نگران کننده در مورد این بازیگر منتشر شده که بسیاری را نگران کرده است.به گزارش انتخاب، به نظر می رسد که کیلین مورفی، بازیگر این سریال تنها در یک فصل یک هزار سیگار  کشیده است. آماری که ترسناک به نظر می رسد.

اگر از طرفداران سریال باشید، قطعا می دانید که کاراکتر هستید ، تامی شلبی (کیلین مورفی) مدام در حال استعمال دخانیات و مشروبات الکلی است. بنابراین جای تعجب ندارد که او در یک فصل یک هزار سیگار کشیده باشد. اما این موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد.

موضوع سیگار کشیدن افراطی او نخستین بار توسط ستاره همکار او ، هلن مک کوری (که نقش خاله پولی را بازی می کند) در طی یک پرسش و پاسخ با موسسه فیلم بریتانیا  مطرح شد. او گفت نمی توانم به خاطر بیاورم در کدام فصل اما کلین رکورد زد و به گفته بچه های تدارکات بیش از 1 هزار سیگار کشید. نمی دانم ریه های او اکنون چه وضعیتی دارند.

اما در واکنش به این اظهارات تهیه کننده سریال اعلام کرده که همانطور که مشروبات الکلی درواقع آبمیوه های رنگی مصنوعی هستند، سیگارها هم گیاهی هستند و آسیبی به ریه نمی زنند. اما به نظر می رسد این ادعا در مورد سیگار چندان از دید افرادی که خبرهای سریال را دنبال می کنند واقعی به نظر نرسیده است و عده زیادی برای مورفی ابراز نگرانی کرده اند.

این سخنان در شرایطی مطرح می شود که بسیاری از طرفداران سریال بی صبرانه منتظر فصل جدید سریال یا همان فصل پنجم هستند که به گفته تیم سازنده باعث می شود شلبی وارد سیاست شود.

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۱۱ امرداد ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده