قدردانی خانم بازیگر از همسر شگفت‌انگیزش!

ستاره سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ" (Big Little Lies) برنده جایزه رویایی بهترین بازیکن زن جشنواره سالانه مرد سال مجله جی‌کیو (GQ) شد.به گزارش ایندیپندنت، با این‌حال، در مصاحبه با این مجله برای شماره ماه اکتبر، که کیدمن یکی از ستاره‌های روی جلد آن است، این بازیگر خود را تنها عامل موفقیت خویش اعلام نکرد. او که درباره رابطه با کیث اوربن حرف می‌زد، گفت همسرش همواره نسبت به کارهای او مشتاق است و به هنگام نیاز به "افزایش اعتماد به نفس" وی کمک می‌کند.

کیدمن گفت: "او پشت تلفن نشسته و با من حرف می‌زند. به تماشای قسمت‌های دروغ‌های کوچک بزرگ می‌نشیند … و من قدر همه این‌ها را می‌دانم. داشتن او مرهم شگفت‌انگیزی است".این بازیگر همچنین توضیح داد گرچه اوربن خیلی هم خوشحال می‌شود که به او در کار کمک کند، ولی به عنوان یک زوج، آنها سعی می‌کنند از بحث درباره نقش‌هایی که او می‌پذیرد، خودداری کنند.

کیدمن گفت: "تنها چیزی که واقعا درباره آن به بحث می‌نشینیم بحث درباره نتیجه و هزینه‌ انتخاب‌‌ها برای خانواده‌مان است. اگر کاری توان و انرژی زیادی از او یا کودکان بگیرد، آن را قبول نخواهم کرد".

این اولین باری نیست که نیکول کیدمن درباره ازدواج خوب خویش حرف می‌زند. در ماه اکتبر، این بازیگر هالیوود گفت او و همسرش برای داشتن رابطه‌ای سالم در خانه برای خود مرزهایی تعیین کرده‌اند./ ایران آرت

تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده