ادامه تصویربرداری سریال «زیرخاکی» در تهران

تصویربرداری سریال «زیرخاکی» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا با حضور هادی حجازی‌فر در پایگاه شهید لشگری ادامه یافت.

به گزارش روابط عمومی این سریال، زیرخاکی که از ۳۰ مرداد در شهرک سینمایی دفاع مقدس کلید خورده، تاکنون در لوکیشن های متعددی چون محله باغ آذری تهران؛ خانه هایی در مرادآباد، شهرک غزالی و بیمارستان و کلانتری ضبط شده است. گروه اخیرا به پایگاه هوایی شهید لشگری مهرآباد رفته اند و هادی حجازی فر و پژمان جمشیدی در این لوکیشن نظامی بازی دارند. صحنه هایی که در این پایگاه ضبط می شود، جزو نقاط عطف قصه است و اتفاقات مهمی در طول داستان را شکل می دهد. زیرخاکی بعد از این به جاده قم خواهد رفت.

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گوهر خیراندیش، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده، بازیگر خردسال رایان سرلک و هادی حجازی فر بازیگران اصلی این سریال هستند.قصه این مجموعه درباره مردی است که دنبال زیرخاکی می گردد و برای یافتن گنج درگیر ماجراهای خنده داری می شود.

جلیل سامان (زاده ۱۳۴۸) فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان ایرانی، در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ سریال های ارمغان تاریکی و پروانه را با مضامین تاریخ معاصر در دهه ۵۰ و ۶۰ خورشیدی ساخت. او در ادامه فعالیت های تلویزیونی خود، مجموعه دیگری به نام نفس (مجموعه تلویزیونی) را ساخت که به گفته خودش سه گانه ای در مورد وقایع تاریخ معاصر ایران به ویژه تغییرات ساختاری و فکری در گروهک منافقین بود. وی ساخت فیلم سینمایی هانیه و وقت بودن را در کارنامه کاری خود دارد. ارمغان تاریکی با استقبال بینندگان روبرو شد همچنین این مجموعه تلویزیونی و پروانه در سومین جشنواره جام جم در بخش مجموعه‌های نمایشی با دریافت ۹ جایزه رکورد زدند.

عوامل اصلی زیرخاکی عبارتند از تهیه‌کننده: رضا نصیری نیا، نویسنده و کارگردان: جلیل سامان،برنامه‌ریز: حسین دیردار، دستیار کارگردان: رضا شریفی، مدیر فیلمبرداری: بهنام کریمی، فیلمبردار: حمیدرضا رضایی، طراح گریم: عباس عباسی، طراحان لباس:مه‌لقا ناقد و الهام شعبانی مدیر صدابرداری: جواد مقدس، طراح صحنه: محسن خدابخشی، صداگذاری و میکس: محمد کشفی، تدوین: بهزاد مصلح، مسئول جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان، منشی صحنه: آرزو نیک پور، مدیران تدارکات: حسین لنجابی و مهدی آقامحمدی، عکاس: مهسا طیب طاهر، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده