سریال‌های نوروزی شبکۀ آی‌فیلم مشخص شد

شبکه آی فیلم که به شبکه پخش سریالهای تکراری و نوستالژیک معروف است فهرستی از این سریالها را برای نوروز 99 آماده پخش دارد:

قرار است هر روز دو قسمت از سریال «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی از ۲۶ اسفندماه ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ روی آنتن برود و پس از آن مجموعه طنز «عطسه» به‌کارگردانی مهران مدیری پخش شود.حمید گودرزی، پریناز ایزدیار، معصومه آقاجانی، متین ستوده، شهرام قائدی، هومن برق‌نورد، مهرانه مهین‌ترابی، مسعود سخایی، حسین محجوب، فریبا متخصص، ویدا جوان و صفا آقاجانی بازیگران این مجموعه تلویزیونی‌اند.

«عطسه» به کارگردانی مهران مدیری نیز هم‌زمان با آغاز سریال «زمانه» از ۲۶ اسفند روی آنتن خواهد رفت.در این سریال کمدی مهران مدیری، سیامک انصاری، سید جواد رضویان، مهران غفوریان و دریا مرادی دشت نقش‌آفرینی کرده‌اند.این مجموعه ابتدا در سال ۹۴ در شبکه خانگی و سپس در نوروز سال جاری از شبکه پنج پخش شد. این‌ بار نیز هر روز ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن آی‌فیلم خواهد رفت.

سریال «شش قهرمان و نصفی» ساخته حسین قناعت از اول فروردین هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن خواهد رفت.اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه‌خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب و نفیسه روشن در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

داستان «شش قهرمان و نصفی» به کارخانه مدادرنگی بازمی‌گردد که بعد از سال‌ها تعطیل می‌شود و چند کودک به کمک قهرمان اصلی سریال به نام «ارسلان میرمیرانی» در تلاش هستند تا آن را بازگشایی کنند.

سریال خاطره‌برانگیز و ماندگار «پدرسالار» نیز از ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۰ راهی آنتن خواهد شد.

این سریال به‌ کارگردانی اکبر خواجویی و هنرمندی محمدعلی کشاورز و حمیده خیرآبادی، به‌ درخواست بینندگان آی‌فیلم در جدول پخش قرار داده شده است.

سریال باکس ساعت ۲۱ «جایزه بزرگ» مهران مدیری است که پخش آن از ۲۸ اسفند آغاز خواهد شد.

همچنین سریال «فاصله‌ها» به‌کارگردانی حسین سهیلی‌زاده قرار است هر شب ساعت ۲۲ راهی آنتن می شود

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده