سلبریتی های هالیوود و عادت های عجیب

سلبریتی ها معمولاً انسان هایی پر زرق و برق و کامل به نظر می رسند اما این موضوع در زندگی واقعی و خصوصی آن ها حقیقت ندارد. به گزارش شایان فیلم از افکارنیوز، سلبریتی ها معمولاً انسان هایی پر زرق و برق و کامل به نظر می رسند. اما این موضوع در زندگی واقعی و خصوصی آن ها حقیقت ندارد و آن ها در واقع طوری رفتار می کنند که بی نقص به نظر برسند. آن ها باید چهره و وجهه ی عمومی خود را به خوبی حفظ کرده و بسیاری از آن ها سخت تلاش می کنند که مواظب ظاهر و اعمال و عادات خود باشند زیرا شغل آن ها تا حدود زیادی به این ظاهر بستگی دارند.

اما تماشای ظاهر بی نقص این افراد ممکن است ما را به این فکر وادارد که آن ها انسان های برتری نسبت به ما هستند هر چند کسی دوست ندارد که چنین امری را تصور کند. واقعیت این است که در ورای حساب های پر پول بانکی و عمارت های میلیون دلاری انسان های عادی قرار دارند که به آن اندازه که فکر می کنیم بی نقص نیستند. معمولاً سبلریتی ها لشکری از خدم و حشم در اختیار دارند که به آن ها کمک می کنند همیشه در انظار عمومی بی نقص به نظر برسند اما در پشت پرده بسیاری از آن ها عادات عجیب و نامعقولی دارند که هیچگاه چیزی در مورد آن ها نشنیده اید.البته هر انسانی ممکن است دستکم یکی از عادات ناخوشایندی که در این لیست آمده است را داشته باشد؛ خواه این عادت جویدن ناخن باشد، خواه تنبلی در خانه داری. خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد دریابید که این عادات تنها مختص شما نیستند و افراد مشهوری مانند سلبریتی ها نیز رازهای ناخوشایندی دارند که همواره سعی می کنند آن ها را از عموم مردم پنهان سازند. در ادامه می خواهیم شما را با رازهایی که نشان می دهد 14 سلبریتی محبوب شما انسان های کامل و بی نقصی نیستند آشنا سازیم.

12- جاش هاچرسون دوست دارد که با آب دهان خود حباب درست کند

یکی از چیزهایی که طرفدارن جاش هاچرسون دوست دارند این است که ستاره شدن و معروفیت باعث نشده که شخصیت او تغییر کند. وی در این باره گفته است:" من کارم را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم و هیچگاه نمی توانم تصور کنم که به کار دیگری مشغول باشم.پس تمام این موضوع [شهرت] ارزش بسیار کمی در مقایسه با کاری است که یک فرد در اداره یا محل کار خود انجام می دهد". جاش اولین نقش دوران بازیگری خود را در سال 2003 انجام داد اما از موفقیت تجاری خوشش نمی آمد تا این که تقریباً 9 سال بعد در فیلم «عطش مبارزه» (The Hunger Game) به ایفای نقش پرداخت. تا این که جنیفر لارنس، همبازی او در فیلم های «عطش مبارزه» اعتراف کرد که هاچرسون عادات ناخوشایندی را از خود در طول زمان فیلم برداری نشان داده است. او اعلام کرد که هاچرسون عادت دارد قولنج گردن خود را بکشند و وقتی که در حال تفکر عمیق است از آب دهان خود حباب درست کند.

11- مگان فاکس عادت ندارد سیفون را بکشد

زندگی شما پشت صحنه چقدر تمیز و مرتب است؟ آیا شما هم از آن دسته افراد وسواسی هستید که تا زمانی که تمامی کارهای خانه را انجام نداده و همه جا را تمیز نکرده اید استراحت نخواهید کرد یا از آن دسته افراد شلخته و نامرتب هستید؟ بسیاری از ما شخصیتی مابین این دو داریم اما سعی می کنیم نه افراط کنیم و نه تفریط. برای مثال ممکن است با مقداری گرد و خاک روی میز کنار تختمان کنار بیاییم اما کشیدن سیفون توالت یک ضرورت انکار نشدنی است. مگان فاکس، بازیگر سرشناس فیلم های «تبدیل شوندگان» (Transformers) در این مورد زیاد با شما موافق نیست.

ممکن است او زنی زیبا با یک حساب بانکی پر از پول باشد اما ثابت کرده از آن دسته دخترهایی نیست که هر مردی آرزوی زندگی کردن با او را داشته باشد. بر طبق شایعات وقتی پای نظافت شخصی در میان باشد مگان فاکس زیاد به خودش سخت نمی گیرد. وی اعتراف کرده که تمیزکاری در خانه یکی از اولویت های آخر اوست. وی در این باره چنین می گوید:" زندگی کردن با من وحشتناک است. من اهل تمیزکاری نیستم. لباس هایم هر جایی که آن ها را دربیاورم خواهند ماند. بیشتر اوقات نیز یادم می رود سیفون را بکشم".

10- مایلی سایروس هیچ اهمیتی به تمیزی و مرتب بودن خانه اش نمی دهد

بر اساس گفته های نامزد سابق مایلی سایروس، وی به درس های فراوانی در مورد اصول خانه داری نیاز دارد. به نظر می رسد که وی علاقه ی زیادی به نگهداری از انواع مختلف حیوانات خانگی دارد اما در تمیز کردن خرابکاری های آن ها بسیار تنبل است. یکی از دوستان او گفته بود که خانه ی یک خرابه به تمام معناست،پر از جعبه های غذا و پیتزای قدیمی، مدفوع سگ و کوهی از ظرف های شسته نشده که در ظرفشویی خانه ای او روی هم انبار شده اند.وی گفته است که اوضاع خانه ی سایروس چنان غیرقابل تحمل بوده که باعث شده این دو نتوانند مدت زمان زیادی را در خانه ی او بمانند و وی تحمل ماندن در خانه ای چنین کثیف را نداشته است. شاید سایروس بگوید که این موضوع بخاطر کار فراوان باشد اما دستکم می تواند یک نفر را برای تمیز کردن خانه اش استخدام کند.

9- اورلاندو بلوم شخصیت تمیزی ندارد

اورلاندو بلوم در فیلم ها و در مراسم و جشن های عمومی چنان مرتب و تمیز بود که وقتی نامزد سابقش، میراندا کر فاش کرد که ستاره ی فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) عادات شخصی مانند یک ملوان شلخته و کثیف را دارد کسی حرف های او را باور نمی کرد. به گفته ی میراندا، اولاندو بلوم در مورد شستن لباس ها و رعایت نظافت شخصی خود بسیار سهل انگار است. او گفته بارها به او گفته است که باید بیشتر به حمام برود و لباس هایش را بیشتر و بهتر بشورد اما حرف های او راه به جایی نبرده اند. شاید همین موضوع در جدایی میراندا کر از اورلاندو بلوم موثر بوده است.

علاوه بر این وی یک عادت ناخوشایند دیگر نیز دارد. اولاندو دوست دارد که همراه با سگش در رختخواب بخوابد. اگر شما هم ملافه های خود را به طور مرتب بشورید شاید با این کار مشکل چندانی پیش نیاید اما با توجه به شخصیت بلوم و عادات او بعید می دانیم که وی چنین کاری را به صورت مرتب انجام دهد.

8- جسیکا سیمپسون تنها هفته ای سه بار دندان هایش را مسواک می زند

مسواک زدن هر روزه دندان یک ضرورت حساب شده و از اصول بنیادین نظافت شخصی است. در واقع بسیاری از افراد روزی دستکم دو بار دندان های خود را مسواک زده و از نخ دندان و محلول های شوینده دهان نیز استفاده می کنند. این موضوع در مورد سلبریتی ها بیشتر صدق می کند به همین دلیل آن ها برای این که دندان ها و لبخندهای زیبایی داشته باشند مرتباً به دندانپزشک مراجعه می کنند. اما جسیکا سیمپسون خواننده ی معروف و ستاره فیلم «دوک های خطر» (Dukes of Hazzard) گفته است که او در مسواک زدن دندان هایش بسیار تنبل است.

به گفته ی خودش، سیمپسون وی حسی که بعد از مسواک زدن به دندان هایش دست می دهد را دوست ندارد زیرا به گفته ی خودش دندان هایش بعد از مسواک زدن «بیش از حد لیز» می شوند بنابراین وی هفته ای تنها سه بار دندان هایش را تمیز می کند. در روزهای دیگر تنها از محلول های دهان شویه استفاده کرده و یا تنها با استفاده از یک تکه پارچه روی آن ها را تمیز می کند. اما بالافاصله گفته است که مسواک نزدن به این معنی نیست که بوی دهان او مانند آتش دهان اژدهاهای دینریس تارگرین سوزاننده است، " می دانم که کمی غیرطبیعی و شرم آور است اما دهان من بو نمی دهد".

7- بریتنی اسپیرز آن قدر ناخن هایش را می جود تا از آن ها خون جاری شود

جویدن ناخن یکی از عادات بدی است که در میان بسیاری از کودکان و بزرگسالان دیده می شود و ترک کردن آن نیز کار بسیار سختی خواهد بود. این عادت علاوه بر این که ناخوشایند و زننده است بسیار ناسالم نیز بوده و می تواند باکتری های روی دست را به دهان منتقل کرده و در ادامه باعث عفونت مخاط دهان شود. اما نکته ی جالب این است که برخی از افراد مشهور نیز از چنین عادت ناسالمی رنج می برند.یکی از این افراد بریتنی اسپیرز، خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی است که مدت زمان زیادی را با این عادت بد سر کرده است. او گفته که در هنگان نگرانی و اضطراب ناخن هایش را می جود. اسپیرز در این باره می گوید:" باید یاد بگیرم که عادت جویدن ناخن را کنار بگذارم. من دوست دارم این همه نگران نباشم اما همیشه نگران و مضطرب هستم". طرفداران او زمانی متوجه شدت این عادت او شدند که در برنامه ی تلویزیونی «ایکس فاکتور» (X-Factor) ناخن های تا ته خورده شده و انگشت های خونین او را دیدند.

6- رابرت پتینسون قبلاً رابطه ی خوبی با دوش گرفتن نداشت

رابرت پتینسون در سال 2009 گفته بود که او برای مدتی چند هفته یک بار موهایش را می شسست. او در این باره گفته بود:" نمی دانم. واقعاً هیچ دلیلی نمی بینم که انسان اینقدر موهایش را بشورد. اگر اهمیت ندهی که موهایت تمیز یا کثیف باشند پس چه دلیلی دارد که آن ها را بشوری؟ شبیه این است که من آپارتمانم را تمیز نمی کنم زیرا به آن اهمیت نمی دهم.آپارتمانم را برای خوابیدن در آن خریده ام و موهایم را نیز فقط برای این که روی سرم باشند دارم. اهمیتی نمی دهم که تمیز باشند یا نه". البته وی بعد از این که به تبلیغ برای «Dior Homme Eau» پرداخت نظرش را در این مورد تغییر داد. وی بعدها در این مورد گفت:" من پسری هستم که همیشه دندان هایم را مسواک می زنم و همیشه دوش می گیرم. نمی توانم بگویم که به خاطر همکاری با کمپانی دیور یا به خاطر بالا رفتن سن این طور شده ام. اما آب رسانی را شروع کرده ام". البته اسمی از شامپو نبرد!.

5- الیویا مان از بیرون کشیدن مژه هایش خسته نمی شود

الیویا من کار خود را به عنوان یک گزارشگر تلویزیونی آغاز کرد و خیلی زود به دنیای بازیگر وارد شد. از سال 2004 او در نقش های مکمل در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی مانند «مردان ایکس: آخرالزمان» (X-Men: Apocalypse) حضور یافت.اما این ستاره ی در حال پیشرفت یک عادت شخصی بسیار عجیب دارد و آن این است که او نمی تواند دست از کشیدن مژه هایش بکشد. معلوم نیست که او مژه های واقعی یا اکستنشن های آن را می کشد. وی گفته است اگر چه این کار درد ندارد اما مجبور است که همواره از مژه های مصنوعی استفاده کند.

4- هالی بری با استفاده از دندانش پوست خشک شده روی لب هایش را می کند

هالی بری یکی از زیباترین و بااستعدادترین زنان در دنیای هالیوود است. اگر چه وی 50 سال سن دارد اما کسی که او را نشناسد فکر می کند 25 سال سن دارد. بعد از بازی فوق العاده اش در فیلم «بومرنگ» (Boomerang ) در سال 1992 وی به سرعت در هالیوود پیشرفت کرد و به خاطر بازی در فیلم «توپ هیولا» (Monster’s Ball) برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد و اسم خود را به عنوان یکی از معدودترین بازیگران زن سیاهپوستی که موفق به دریافت این جایزه شده اند جاودانه کرد.

اما این بازیگر بی نقص نیز یک عادت ناخوشایند دارد. او تصدیق کرده که از خشکی لب ها رنج بده و بعضی اوقات با استفاده از دندان هایش پوسته خشک روی لب هایش را برمی دارد. وی در این باره گفته است:" اگر چیزی روی لب هایم وجود نداشته باشد آن ها را خواهم جوید. پس به یک چیز مرطوب کننده نیاز خواهم داشت".

3- متیو مک کانهی از زدن خوشبو کننده ی بدن متنفر است

متیو مک کانهی، بازیگر سرشناس و برنده جایزه اسکار گفته که از زدن خوشبو کننده ی بدن متنفر بوده و بوی طبیعی بدن خود را ترجیح می دهد. وی در این باره گفته است:" خیلی ها از بوی بدن من خوششان می آید. من بوی مردانگی می دهم. من بوی خودم را می دهم".البته کیت هادسون که در فیلم «طلای احمق ها» (Fool’s Gold) با او همبازی بود چنان از بوی بدن او تحت تاثیر قرار گرفته بود که همراه خود خوشبو کننده بدنی ساخته شده از ترکیبات طبیعی مانند سنگ نمک اورده بود که هیچ ماده ی شیمایی در آن به کار نرفته بود و از مک کانهی خواست که از آن استفاده کند اما مک کانهی از استفاده از آن سر باز زد.

2- اما واتسون هنگام ایستادن قوز می کند

بسیاری از ما نیز این عادت بد را داریم. با توجه به کارهای روزمره، امروزه بسیاری از ما قوز می کنیم و هر چه پزشکان به ما بگویند که این کار باعث می شود پشتمان به شدت آسیب ببیند بی فایده است. اما واتسون نیز با این مشکل روبروست.او به خاطر طریقه ی ایستادن و ژست گرفتنی که یک دستش را روی کمرش قرار می دهد مشهور شده است اما کارشناسان می گویند که این عادت او تنها یک نوع خطا در ایستادن است. البته این روش ایستادن برای عکاسان در مراسم فرش قرمز مرسوم است اما بدون شک در درازمدت باعث کمر درد و سردرد خواهد شد.

1-آماندا باینس عادات بدی در رانندگی دارد

آماندا باینس بعد از مشکلات شخصی و خانوادگی چند سال پیش توانست زندگی خود را پس از مدتی مدیریت کند. اما وی هنوز هم چند عادت بسیار ناخوشایند دارد که مهم ترین آن ها عادت بد او در رانندگی کردن است. اولین نقض قانون او در حوزه ی رانندگی این بود که هنگام رانندگی با تلفن همراه صحبت می کرد. چند ماه بعد به دلیل مالیدن ماشینش به ماشین پلیس در حالی که تحت تاثیر مشروبات الکلی بود دستگیر شد. دو بار دیگر نیز از وی به خاطر برخورد با ماشین های دیگر و فرار کردن از محل حادثه شکایت صورت گرفت که در آن موارد نیز در هنگام رانندگی حواس جمع نبود. در نهایت وی به محرومیت از رانندگی به مدت 3 سال محروم شده و تنها دو سال بعد کواهینامه ی توقیف شده اش به او بازگردانده شد.

 

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده