پخش سری جدید کارآگاه گجت از شبکه نهال

سری جدید کارآگاه گجت از پنج شنبه بیستم مهرماه در شبکه نهال میهمان کودکان ایرانی می شود.به گزارش فارس، سری جدید کارآگاه گجت از پنج شنبه بیستم مهرماه در شبکه نهال میهمان کودکان ایرانی می شود.این مجموعه که هر هفته پنج شنبه ها و جمعه ها راس ساعت 17 پخش می گردد، مجموعه ای با تکنیک سه بعدی است که در سال 2015 و در 23 قسمت یازده دقیقه ای در کشور کانادا تولید شده است.

در فرآیند دوبله این اثر که در استودیو ایما صورت گرفته است، اشکان لطفی پور در نقش مترجم، طاهره آدینه به عنوان ویراستار، اشکان صادقی سرپرست گویندگان و ملیحه صلاحیان در جایگاه تدوین و فارسی سازی ایفای نقش کرده اند.

داستان این مجموعه همچون سری قدیمی، به دشمنی دکتر کلاو با کارآگاه گجت برمیگردد. در هر قسمت دکتر کلاو اقدامی شرورانه را در دست اجرا دارد و مأموریت کارآگاه گجت خنثی سازی این اقدامات است. در این مسیر پنی (برادر زاده گجت) بهمراه بِرِین (سگ پنی) در حل مشکلات نقش اصلی را ایفا می کنند و گجت به صورت کاملا تصادفی هر بار بعنوان قهرمان قصه و فرد پیروز معرفی می گردد. تفاوت این سری جدید با سری قدیمی علاوه بر سه بعدی بودن، نفوذ برادرزاده دکتر کلاو بنام "تالون" به دستگاه پلیس و جاسوسی برای دکتر کلاو است.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده