محصول جدید شبکه نمایش خانگی، کپی «تخت گاز» است

محصول جدید شبکه نمایش خانگی، کپی «تخت گاز» است

محصول جدید شبکه نمایش خانگی، کپی برنامه معروفی به نام «تخت گاز» است که جزو پر بیننده ترین برنامه های بی بی سی به حساب می آید.

این برنامه که «گاراژ888» نام دارد به معرفی خودروهای لوکس و جدید می پردازد.

سام کلانتری کارگردان این برنامه است که با حضور هنرمندانی مانند رویا نونهالی، مصطفی زمانی، رویا تیموریان، مسعود رایگان، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان جلوی دوربین رفته است.

کلانتری در یک گفتگو با اشاره به خودروهایی که در این برنامه بررسی می شوند اظهار کرد: سوپر ماشین ها(super cars)ماشین های ویژه ای هستند که برای مصارف عادی طراحی نمی شوند و چه از لحاظ قیمت و چه به لحاظ شکلی در دسترس همگان نیستند، این ماشین ها گران هستند و تعداد آنها در دنیا کم است و افراد معدودی می توانند سوار آنها شوند. اگر برنامه های مختلف دنیا را ببینید که چه اتفاقی برای این ماشین ها رخ می دهد برایتان جذاب است که این مجموعه را هم دنبال کنید.

کارگردان مجموعه «گاراژ ۸۸۸» به یک کمپین اشاره و بیان کرد: ما کمپینی هم راه انداخته ایم به نام «خیابان پیست نیست» و قصد داریم پنج درصد فروش این مجموعه را به خانواده های کم بضاعتی اختصاص دهیم که سرپرست خانواده آنها در اثر تصادف فوت کرده است. تا در کنار تولید مجموعه «گاراژ ۸۸۸» کار خیر هم کرده باشیم.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده