درماه آخرپاییز،چه نمایش هایی روی صحنه رفته اند؟

با آغاز سومین ماه از فصل پاییز صحنه تئاتر در تماشاخانه‌های مختلف شاهد نمایش‌هایی جدید خواهد شد که برای این ماه تدارک دیده‌اند.با پایان یافتن آبان‌ بسیاری نمایش ها به اجراهای خود پایان دادند و به همین دلیل در آخرین ماه پاییز از ۲ تا ۸ آذر تماشاخانه‌ها شاهد حضور نمایش های جدید است.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

نمایش پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا محمودی از ۳ تا ۲۵ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش ادیپوس به کارگردانی مرتضی صفری از ۳ تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا خواهند داشت.

نمایش غریبه های کامل به کارگردانی سیدعلی شانه ساز و نویسندگی سیدعلی شانه ساز و سعید زارعی از ۳ تا ۱۸ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه خواهند رفت.

نمایش نسیان به کارگردانی علیرضا مهران و نویسندگی عرفان پور محمدی از ۷ آذر تا ۴ دی‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه تماشاخانه ماه حوزه هنری میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش قرمز نوشته جان لوگان و به کارگردانی علی روان بُد از ۳ آذر تا ۱ دی‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در گالری پلتفرم سه اجرا خواهند داشت.

نمایش احتمال اشتباه به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی از ۴ آذر تا ۲ دی‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ به صحنه خواهند رفت.

نمایش پنجره ای رو به آسمان به کارگردانی امیر دژاکام و نویسندگی حسین دژاکام از ۴ آذر تا ۱۰ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش زندگی کنسرو شده نوشته حمیدرضا نعیمی و به کارگردانی حامد هادوی از ۷ تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا خواهند داشت.

نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان از ۳ آذر تا ۳ دی‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه سالن اصلی تئاترشهر به صحنه خواهند رفت.

نمایش درماندگان آخر اسفند به نویسندگی نوشین معراجی و کارگردانی حامد برغانی از ۳ تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه دیوار چهارم میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش آهنگ های لندندری به نوشته راشل فیلد و به کارگردانی سیامک گل سرخ از ۲ تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا خواهند داشت.

نمایش راپسودی به نویسندگی تایماز رضوانی و کارگردانی سیما تیرانداز از ۳ تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهند رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

نمایش اوردوز به نویسندگی و کارگردانی حامد رحیمی‌نصر تا ۲ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه مهرگان اجرا می‌شود.

نمایش جایی در میان خوک ها نوشته آثول فوگارد و به کارگردانی ایمان اسدی تا ۲ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

نمایش خطر عبور حیوانات وحشی نوشته ماتئی ویسنی یک و کارگردانی دانیال اربابی تا ۳ آذر هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل‌کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۴ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج اجرا می‌شود.

نمایش منقرض‌شده‌ها به نویسندگی و کارگردانی سمیرامیس بابایی تا ۵ آذر هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

نمایش حصارک به کارگردانی مسعود سالاری و نویسندگی ریحانه یزدانیار تا ۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

نمایش گوسفندان! به کارگردانی میلاد کرباسی و نویسندگی مهران عشریه  تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

نمایش خاموشان به نویسندگی و کارگردانی سحر حصاری تا ۸ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه تالار محراب به صحنه می‌رود.

نمایش هیچ چیز جدی نیست نوشته رچ اورلاف به کارگردانی مسعود دلخواه تا ۸ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی تا ۸ آذر هر روز در دو نوبت ۱۵ و ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

نمایش کاتالپسی به کارگردانی وحید نفر و نویسندگی علی امیر ریاحی تا ۸ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

نمایش قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی آتیلا پسیانی تا ۸ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

نمایش دست های آلوده نوشته ژان پل سارتر و کارگردانی کیوان هاشمی تا ۸ آذر هر شب به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن اصلی برج آزادی اجرا می‌شود.

نمایش‌های که به اجرای خود ادامه می‌دهند

نمایش فان فار به نویسندگی پویا سعید و کارگردانی حمید حسینی تا ۹ آذر هر شی ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون به صحنه می‌رود.

نمایش پروفسورها با برداشتی آزاد از کله پوکهای نیل سایمون و به کارگردانی علی سعید تا ۱۰ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

نمایش سفر خسرو به مسکو به نویسندگی و کارگردانی سپهر حیدری‌نژاد تا ۱۰ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

نمایش انصراف به نویسندگی و کارگردانی فربد همدانی تا ۱۰ آذر هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

نمایش آن دیگری به نویسندگی آرمین جوان و کارگردانی سمانه زندی‌نژاد تا ۱۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

نمایش هر کسی یا روز میمیرد یا شب، من شبانه روز به نویسندگی، طراحی و کارگردانی سجاد افشاریان تا ۱۰ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

نمایش رابعه، زخمه بر گیسوی نار به نویسندگی و کارگردانی احسان مالمیر تا ۱۰ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار محراب به صحنه می‌رود.

نمایش بداهه به طراحی و کارگردانی آروند دشت‌آرای هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه ملک به نمایش در می‌آید.

نمایش غارنشینان به کارگردانی مهدی محبعلی و نوشته ویلیام سارویان تا ۱۳ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

نمایش کبوتری ناگهان به کارگردانی غلامرضا عربی و نوشته محمد چرمشیر ۱۳ آذر ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

نمایش پارتی به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی تا ۱۴ آذر هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

نمایش سگدو به کارگردانی عباس غفاری و نویسندگی محمد چرم شیر تا ۱۴ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

نمایش فاش به نویسندگی و کارگردانی مهران مرادی تا ۱۵ آذر هر شب ساعت ۱۸ به  مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

نمایش مری پاپینز برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز و به کارگردانی احمد سلیمانی تا ۱۵ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

نمایش لباس جدید پادشاه به کارگردانی لادن نازی و نویسندگی فرزاد فخری‌زاده تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

نمایش صدای آهسته‌ی برف به کارگردانی جابر رمضانی و نویسندگی پیام سعیدی و جابر رمضانی تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

نمایش سکوت سفید نوشته تام استوپارد و به کارگردانی کورش سلیمانی تا ۱۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش سوختن به کارگردانی علیرضا آرا و علیرضا اولیایی و نویسندگی مهرداد کوروش نیا تا ۲۶ آذر هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر اجرا می‌شود.

نمایش دریاچه قو به نویسندگی و کارگردانی رضا صابری تا ۲۶ آذر هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه می‌رود.

نمایش پیک نیک در میدان جنگ نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی زری اماد تا ۲۷ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن جوانمرد خانه تئاتر به نمایش در می‌آید.

اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی اجرا می‌شود.

نمایش خاک و تاج به کارگردانی زهرا صبری و نویسندگی گیتی صفر زاده تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه سالن قشقایی تئاترشهر به صحنه می‌رود.

نمایش مسافرانی از شیکاگو نوشته نیل سایمون و به کارگردانی حمیدرضا فلاحی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش دست‌های آلوده نوشته ژان پل سارتر و به کارگردانی مسعود موسوی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

برچسب ها:

[]
تاریخ نشر مطلب:
پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده