چهار تن سینمای ایران رفتند و تنها یک تن ماند

با درگذشت محمدعلی کشاورز، اکنون تنها علی نصیریان از میان پنج تن سینمای ایران در میان ماست و باقی بزرگان سینما راهی دیار باقی شده‌اند.

محمدعلی کشاورز، علی نصیریان، داوود رشیدی، عزت‌الله انتظامی و جمشید مشایخی، پنج ستون سینمای پس از انقلاب هستند که تا چند سال پیش همه این عزیزان در قید حیات بودند، اما حالا با درگذشت محمدعلی کشاورز، تنها علی نصیریان از میان پنج تن سینمای ایران در میان ماست و باقی بزرگان سینما راهی دیار باقی شده‌اند.

​به گزارش ایران‌آرت، این موضوع سوژه طراحی جدید شهاب جعفرنژاد شده است که به زیبایی هر چه تمام‌تر دوری علی نصیریان از چهار دوست قدیمی‌اش را به تصویر کشیده. در این تصویر استاد نصیریان از دور به نظاره سفر دور و دراز دوستانش ایستاده است.

​نصیریان امروز پس از درگذشت محمدعلی کشاورز گفت: کشاورز یک جهان خاطره تئاتری و سینمایی از خود به یادگار گذاشته است. او با بیان این که نمی‌تواند سخن بگوید، گفت: یک دوست و همراه را از دست داده و به خانواده او و جامعه هنری تسلیت می‌گوید.

محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران ساعاتی پیش در اثر بیماری‌های ناشی از کهولت سن در بیمارستان آتیه تهران درگذشت.

برچسب ها:

[]
تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۹


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده