«بچه مهندس» به «خانۀ خورشید» رسید!

محمد کاسبی آخرین بازیگری است که به تازگی به سریال «بچه مهندس» اضافه شده است.به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی همچنان در لوکیشن اصلی این سریال در بوستان ولایت ادامه دارد و محمد کاسبی یکی از جدیدترین بازیگرانی است که به این سریال اضافه شده است. همچنین بازی بهاره رهنما به تازگی در این سریال آغاز شده است و تصویربرداری نیز به 35 درصد رسیده است.

گروه تولید این روزها مشغول تصویربرداری فاز کودکی نقش اصلی سریال هستند. قصه‌های این سریال در یک یتیم‌خانه با نام «خانه خورشید» سپری می‌شود. علی غفاری به همراه جواد کاسه ساز برای تسریع در روند تولید این سریال را کارگردانی می‌کنند. فاز اول سریال در 4 قسمت تولید شده و فاز دو در شهرک دفاع مقدس و بوستان ولایت در حال تصویربرداری است.

اندیشه فولادوند، سلمان فرحانی، یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی از بازیگران خردسال این سریال هستند که نقش‌های اصلی بر دوششان است. تدین پیش از این در سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان در نقش پسر اعتبار بازی کرده بود. تصویربرداری سریال «بچه مهندس» از اوایل آبان ماه در بوستان ولایت آغاز شد.

برزو ارجمند، نفیسه روشن، عباس جمشیدی، مریم خدارحمی، حمید شریف‌زاده، ساناز سعیدی، بهناز جعفری، سوگل طهماسبی، هاله گرجی، افشین نخعی،اندیشه فولادوند و سلمان فرحانی جدیدترین بازیگرانی هستند که به پروژه پیوسته‌اند. به گزارش فارس، «بچه مهندس» در 45 قسمت و در سه فاز برای شبکه پنج سیما ساخته خواهد شد.

این سریال به قلم سجاد ابولحسنی در تاریخ معاصر روایت می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می‌شود و ... این سریال بیشتر مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان است.لوکیشن اصلی این سریال پرورشگاه است که در بوستان ولایت دکور سازی شده است. رضا شیخی: مدیر تصویربرداری، رضا تهرانی: مدیر صدابرداری، امین مرادی راد عکاس از دیگر عوامل اصلی این سریال هستند.

برچسب ها:

بچه مهندس
تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۲۲ دی ۱۳۹۶


نظرات کاربران
    النا ۱۳:۵۶ - ۹۸/۰۵/۲۶

    من میخواهم مانی رحمانی و یوناتدین حرف بزنم


معرفي فيلم هاي روي پرده