«مانکن» چگونه رکورد «هیولا» را شکست؟!

رکورد ۲۵ میلیون و ۱۳۰ هزار دقیقه تماشا برای هر قسمت سریال "مانکن" به ثبت رسیده است.

با پایان انتشار سریال مانکن و مقایسه میانگین تماشای هر قسمت از سریال‌های پربازدید شبکه نمایش خانگی، مانکن در جایگاه اول پربینند‌ه‌ترین سریال قرار گرفت.

 میزان دقیقه تماشای آنلاین فیلم‌ها و هر قسمت از سریال‌ها در فیلیمو ثبت و بررسی می‌شود، پس از پایان انتشار سریال "مانکن"، هر قسمت از این سریال به صورت میانگین عدد ۲۵میلیون و ۱۳۰ هزار دقیقه تماشا را ثبت کرده است.

مانکن درامی عاشقانه به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی است که علاوه بر ثبت رکورد تماشای آنلاین، در میان مخاطبان آفلاین هم مورد توجه قرار گرفته و میزان تماشای متفاوتی را در هر قسمت داشته است. به صورتی که با بررسی میانگین بازدید تمام قسمت‌های منتشر شده این سریال، رکورد ۲۵ میلیون و ۱۳۰ هزار دقیقه تماشا برای هر قسمت آن به ثبت رسیده است.

این رکورد که تاکنون مانکن را به پربینند‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی تبدیل کرده است، پیش از این با میانگین ۱۷ میلیون دقیقه تماشا در هر قسمت به سریال "هیولا" اختصاص داشت.

میزان تماشای آنلاین سریال‌ها به متغیرهای متفاوتی از جمله تقدم و تاخر انتشار، مجموع قسمت‌های منتشر شده، امکان تماشای آنلاین آن‌ها در دوره‌‌‌های متفاوت زمانی پس از انتشار، افزایش اقبال به تماشای آنلاین از سوی مخاطبان سرویس‌های وی‌اودی و ... وابسته است و پیش بینی می‌شود با ورود سریال‌های جدید به شبکه نمایش خانگی شاهد رکوردشکنی‌های تازه در این فضا باشیم.

​"هم‌گناه" و "قورباغه" سریال‌های جدید پرستاره‌ای هستند که به زودی وارد شبکه نمایش خانگی خواهند شد.

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۸


نظرات کاربران

معرفي فيلم هاي روي پرده