سریال جدید گلزار و حیایی در شبکه نمایش خانگی

سری دوم سریال ساخت ایران با بازی محمدرضا گلزار و امین حیایی بعد از 6 سال از پخش فصل اول آن، وارد شبکه نمایش خانگی شد. سریالی که فصل اول آن در مدت زمان کوتاه، مخاطب-های زیادی پیدا کرد و پای شبکه تماشا را هم به پخش خود باز کرد. حالا پس از 6 سال و کمی تغییرات در تیم تولید، در 22 قسمت آماده و از چهارشنبه 5 اردیبهشت پخش آن در شبکه نمایش خانگی آغاز شده است.

بازیگران اصلی ساخت ایران محمدرضا گلزار و امین حیایی هستند. زوج بازیگر پرطرفداری که اولین بار در فیلم "شش و بش" کنار هم قرار گرفتند و نقش دو دوست کلاهبردار را داشتند. نقش¬هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفت و در فصل اول ساخت ایران هم شکل گرفتن بازی این زوج هنری به بیشتر دیده شدن سریال کمک کرد. حالا در ساخت ایران 2 و بعد از گذشت چند سال از تجربه همکاری این دو نفر، مخاطبان زیادی منتظر دیدن دوباره جمشید و غلام کنار یکدیگر هستند.

ساخت ایران سریال پر و سر و صدا، پر جاذبه، پر بازیگر و پر لوکیشن بهار 97 است که با قدرت زیادی وارد شبکه نمایش خانگی شده است. بخش های زیادی از آن در چین و لبنان تصویر برداری شده است . از بازی بازیگران خارجی بهره برده و داستان پرکششی دارد که یک سرگرمی خوب را برای روزهای بلند بهار و تابستان رقم می زند.

این سریال بازیگران دیگری از جمله سارا بهرامی و احمد مهران فر را نیز دارد. سارا بهرامی که با ایفای نقش بی نظیرش در جشنواره فجر بهمن 96 مورد توجه بسیاری قرار گرفت و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را هم دریافت کرد، حالا یک وزنه سنگین برای این سریال به حساب می آید.

از دیگر جذابیت های این سریال بازی محسن کیایی و سحر دولتشاهی است. این دو بازیگر هم تا پیش از این در فیلم های سینمایی زیادی با یکدیگر همبازی بوده اند و هماهنگی و بازی متقابلشان نشان داده است که تا چه حد می توانند به جذابیت یک فیلم و سریال اضافه کنند. ساخت ایران یک سریال پر جنب و جوش و سرگرم کننده است. کارگردان آن برزو نیک نژاد است که در نویسندگی و کارگردانی فیلم ها و سریال های طنز سابقه درخشانی دارد. او همین حالا فیلم سینمایی لونه زنبور را در اکران دارد که با استقبال خوبی رو به رو شده و ساخت ایران 2 هم دومین فعالیت او در بهار 97 محسوب می شود.

داستان ساخت ایران 2 در ادامه فصل اول اتفاق می افتد، جایی که دکتر مخترع تصادف میکند و ساک او که حامل اختراعات نویی در علم بشریت است دست غلام فرد لاتی می افتد. او به بهانه همین ساک به خارج می رود اما هیچکس نمیداند او دکتر واقعی نیست. این مجموعه در 22 قسمت آماده شده و از 5 اردیبهشت ماه، چهارشنبه هر هفته پخش می شود. علاوه بر پخش فیزیکی در شبکه نمایش خانگی، از طریق سرویس های وی او دی هم می¬توانید این سریال را ببینید که البته حق پخش انحصاری آن با فیلیمو است. 

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷


نظرات کاربران
    ميلاد بابايي ۲۰:۳۱ - ۹۷/۰۶/۲۷

    خيلي عالي


معرفي فيلم هاي روي پرده