«لیسانسه‌ها» در آخرین روزهای تصویربرداری

ضبط سریال «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت حدود ۱۰ روز دیگر به پایان می رسد.تصویربرداری سریال «لیسانسه ها» این روزها به صحنه های پایانی کار نزدیک شده و بیش از ۹۰ درصد کار ضبط شده است.

این سریال به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی تولید می شود و بعد از پایان تصویربرداری مراحل پس از تولید را می گذراند و قرار است بعد از ماه صفر از شبکه سه سیما پخش شود. فاز اول این سریال سال گذشته از شبکه سه پخش شد و همزمان نیز تولید فاز دوم ادامه پیدا کرد. همچنین طرح ساخت فاز سوم این سریال نیز به تصویب رسیده که قرار است یک سال بعد به تولید برسد.

در این سریال که از موقعیت هایی کمدی برخوردار است بازیگرانی از جمله هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، بیژن بنفشه خواه، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی و بهنام تشکر به ایفای نقش می پردازند.عوامل این سریال این روزها به صورت شب کار مشغول فعالیت هستند و از میان چهره های جدید تنها آتنه فقیه‌نصیری به عنوان بازیگر جدید این فصل به سریال اضافه شده است.

در خلاصه سریال «لیسانسه‌ها» آمده است: حبیب وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. مسعود در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را از آغاز زندگی مشترک دور می‌کند. مازیار فرزند خانواده‌ای پر تنش و گرفتار است و فکر مهاجرت در سر دارد. حبیب، مازیار و مسعود سه رفیق لیسانسه هستند.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی