لیست اکران نوروزی قطعی شد + اسامی فیلم ها

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام اسامی فیلم های اکران نوروزی گفت: هفت فیلم تعیین شده می توانند از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سینماهای کشور اکران شوند.غلامرضا فرجی درباره جلسه ۲۱ اسفندماه شورای صنفی نمایش که طبق نظر دست اندرکاران با اعضای قبلی این شورا برگزار شد به ایسنا گفت: در این جلسه قراردادها به ثبت رسید و فیلم های نوروزی می توانند از ۲۳ اسفندماه اکران شوند. به گفته او فیلم های «فیل شاه» در سرگروه آزادی، «به وقت شام» در سرگروه کورش، «مصادره» در سرگروه جوان، «لونه زنبور» در سرگروه ایران، «خرگیوش» در سرگروه زندگی، «لاتاری» در سرگروه استقلال و فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد در سرگروه ماندانا به نمایش درمی آیند.

فرجی همچنین در پاسخ به اینکه آیا این جلسه آخرین جلسه شورای صنفی نمایش در سال ۹۶ بوده و امکان برگزاری آن در هفته دیگر هم خواهد بود، گفت: برای بهای بلیت قرار است وزارت ارشاد اعلام نظر کند که اگر نیاز باشد جلسه فوری توسط شورای صنفی نمایش برگزار خواهد شد چون به هر حال باید برای فیلم ها حواله اکران صادر شود و تا فردا (22 اسفند ماه) قیمت بلیت ها باید مشخص شود.او در پاسخ به اینکه تکلیف ادامه اکران فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» با حذف سرگروه قدس چه می شود، گفت: در جلسه امروز صحبتی در این باره مطرح نشد و این موردی است که از طرف توزیع کننده فیلم باید پیگیری شود اما قراردادی که به شورای صنفی نمایش ارائه شد بر این مبنا بود که به سرگروهش اعلام شده بود که فیلم با آیین نامه جدید اکران می شود.

فرجی در پاسخ به اینکه چه شد که دوباره با اعضای قبلی شورای صنفی نمایش و در شرایطی که آیین نامه شورای صنفی جدید ابلاغ شده است،این جلسه تشکیل شد؟ گفت: این سوال را من نباید پاسخ بدهم اما تنها می توانم بگویم که از اعضای شورا دعوت کردند و قرارداد فیلم های نوروزی ثبت شد.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده