گلشیفته فراهانی محبوب‌تر از سایر بازیگران جهان

بعد از نمایش موفق فیلم Extraction در نتفلیکس، گلشیفته فراهانی این هفته به صدر لیست Starmeter سایت IMDB راه پیدا کرد، لیستی که نشان می دهد کاربران این سایت بیش از همه نام کدام هنرمند را جستجو کرده اند و نسبت به کدام بازیگر کنجکاو شده‌اند.

این لیست همواره در تاریخ IMDB نشانگر خوبی برای پیداکردن ستاره‌های نوظهور سینما بوده و هر سال هم IMDB در انتهای سال به کسی که برای مدت بیشتری در صدر این لیست بوده جایزه Starmeter Awards را اهدا می کند که سال پیش ستاره فیلم کاپیتان مارول یعنی بری لارسون برنده آن شده بود.

حضور گلشیفته فراهانی در صدر این لیست به این معناست که در هفته های اخیر احتمالا بعد از تماشای Extraction بسیاری از مخاطبان در مورد گلشیفته فراهانی و پیشینه اش کنجکاو شده‌اند و او را در IMDB جستجو کرده‌اند.

این نمودار همچنان یکی از منابع اصلی مسئولین انتخاب بازیگر برای پیدا کردن چهره‌های محبوب و جدید است. با این حساب باید دید فراهانی تا کی می‌تواند در صدر این لیست بماند و این اتفاق چقدر می‌تواند در کارنامه کاری آینده او تاثیر داشته باشد.

​فیلم Extraction با بازی کریس همسورث و گلشیفته فراهانی در آستانه شکستن رکورد پرفروش‌ترین فیلم نتفلیکس قرار دارد و قسمت دوم آن نیز ساخته خواهد شد.

برچسب ها:

[]
تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده