زمان پخش سریال پرستاران مشخص شد

فصل دوم سریال «پرستاران» از روز جمعه 9 تیر روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

داوود هاشمی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پرستاران در خصوص روند تولید فصل دوم این سریال گفت:«پرستاران» ابتدا در 52 قسمت طراحی شد و تصمیم ما این بود که به طور کامل پخش شود؛ اما به دلایلی 26 قسمت سریال قبل از عید نوروز پخش شد و ادامه سریال امسال پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و پخش سریال مناسبتی، قرار شد سریال «پرستاران» از روز جمعه 9 تیر از شبکه یک سیما پخش شود.تهیه کننده سریال «همه چیز آنجاست» عنوان کرد:در حال حاضر مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی به طور همزمان انجام می شود. همچنین 12 قسمت سریال را برای بازبینی به پخش ارسال کردیم.وی درباره روزهای پخش این سریال گفت:در طول هفته به جز روز پنجشنبه سریال «پرستاران» پخش می شود. البته پنج قسمت ابتدایی سریال خلاصه قسمت های قبل است.

تهیه کننده سریال «پرستاران» درباره لوکیشن اورژانس این سریال تصریح کرد:واقعیت این بود که در اورژانس هایی که دایر هستند، امکان تصویربرداری وجود ندارد و کار اورژانس هم مختل می شود. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با رعایت استانداردهای روز، اورژانس اختصاصی برای سریال ساخته شود. اگر همکاری وزارت بهداشت نبود، هرگز این اتفاق رخ نمی داد. ما از آنها خواسته بودیم که وسایل استوک اورژانس را در اختیار ما قرار بدهند، اما وزیر قبول نکردند و و وسایل نو در اختیار ما قرار دادند. وی در خصوص تغییر خط داستانی سریال «پرستاران» اظهار داشت:خط داستانی این سریال تغییری نداشته است اما از برخی نظرات که از سوی مخاطبان دریافت کردیم، در فصل جدید بهره بردیم.

امین زندگانی ، لیندا کیانی، عاطفه رضوی، فاطمه گودرزی، الناز حبیبی، فربیا نادری، محمد عمرانی، مهوش صبرکن، میرطاهر مظلومی ، محمد فیلی، حسن اسدی، مرتضی کاظمی، شهرام قائدی، شهرام عبدلی، صفا آقاجانی، رضا توکلی، گیتی معینی، هما خاکپاش، فریده دریامج، نسرین نکیسا، شهنام شهابی، سیاوش خیرابی، اشکان اشتیاق، الهام طهوری، مختار سائقی، مهدی صبایی، محمد بزرگمهر و ... بازیگران این سریال هستند. کارگردان نیز توسط علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی انجام شده است.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده