رقابت 50 هنرمند در جشنواره ستاره های صحنه

دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور بعد از 2 روز رقابت 50 هنرمند و گروه هنری شامگاه جمعه در شهر سرچشمه از توابع کرمان به کار خود پایان داد.به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور اختتامیه این جشنواره با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، رئیس جشنواره و مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان، مدیر اجرایی جشنواره و رئیس روابط عمومی مس سرچشمه، معاون منابع انسانی مس منطقه کرمان و جمعی از مسئولان برگزار شد که در آن نفرات برگزیده چهار بخش اصلی جشنواره و بخش جنبی معرفی شدند.

در بخش جنبی (بهترین نوازنده صحنه) لوح افتخار و هدیه نقدی به امید جان نثارقمصری تعلق گرفت.

در بخش نمایش کودک مقام سوم به گروه قلقلک از استان تهران مقام دوم به گروه سوتی و شوتی از استان یزد و مقام اول به گروه شاپرک ها از استان خوزستان تعلق گرفت.

در بخش نمایش های مهیج مقام سوم به صورت مشترک به گروه سیلور از استان خوزستان و گروه افتخار از استان گلستان، مقام دوم به گروه راما از استان مرکزی و مقام اول به گروه منتالیزم پیمان از استان تهران تعلق گرفت.

در بخش نمایش میان پرده کمدی مقام سوم به گروه لبخند از استان همدان، مقام دوم به گروه شباویز از استان کرمان و مقام اول به گروه میقات از استان مرکزی تعلق گرفت.

در بخش نمایش کمدی انفرادی مقام سوم به حسن غلامی از استان بوشهر و سیدمحسن هاشمی از استان اصفهان، مقام دوم به علی غریب از استان گلستان و مقام اول به محمدرضا ذریه از استان فارس اختصاص یافت.

جوایز این جشنواره به صورت مجزا در هر یک از چهار بخش اصلی دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور، مقام اول تندیس ستاره طلایی جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی، مقام دوم و سوم نیز لوح افتخار و هدیه نقدی است.

همچنین لوح افتخار و تندیس ستاره صحنه ایثار و شهادت به خانواده شهید زینلی تعلق گرفت و این خانواده زینلی 2 شهید را تقدیم انقلاب کرده است.در آیین اختتامیه این جشنواره نیز لوح افتخار و تندیس ستاره جاودان صحنه به آقایان استاد جواد انصافی، استاد مجید قناد، حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده تعلق گرفت.

تاریخ نشر مطلب:
شنبه، ۰۴ آذر ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده