اردلان شجاع کاوه و همسرش هم مجری شدند!

شبکه «شما» برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای فصل تابستان در نظر گرفته است. به گزارش شایان فیلم به نقل از فارس، با توجه به رسالت شبکه «شما» مبنی بر توجه به فرهنگ‌های مختلف در همه مناطق و استان‌ها، ویژه برنامه موسیقایی این شبکه با مشارکت مراکز استان‌ها و با عنوان «عصرانه» هر روز از ساعت 18:00 تا 19:00 روی آنتن می‌رود.«ترانه باران» عنوان دیگر برنامه موسیقایی این شبکه است که هر شب ساعت 21:00 و تکرار آن ساعت 15:00 روز بعد پخش خواهد شد. علاوه بر اینها برنامه «همنوا» ویژه پخش موسبقی‌های برتر نواحی گوناگون، جمعه‌ها ساعت 12:00 پخش می‌شود.

در حوزه خانواده و سبک زندگی ایرانی – اسلامی هم شبکه «شما» برنامه ویژه‌ای را برای فصل تابستان تدارک دیده است؛ عنوان این برنامه «نیلوفرانه» است که با اجرای اردلان شجاع کاوه و همسرش الیزا اورامی هر روز غیر از جمعه‌ها ساعت 19:00 روی آنتن می‌رود و تکرار آن هم ساعت 13:15 روز بعد پخش خواهد شد.

برنامه ترکیبی و مفرح «من و شما» با تهیه گنندگی هادی قندی و با حضور مهمانانی از بین خوانندگان، هنرمندان و کارشناسان برجسته کشور و آیتم‌های گوناگون گردشگری نیز جمعه‌ها ساعت ۱۴ از این شبکه پخش می‌شود و تکرار آن هم یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 22:30 خواهد بود.

همچنین برنامه «قاصدک» با مخاطبان کودک و با حضور ملیکا زارعی (خاله شادونه) هر قسمت در یکی از استودیوهای مراکز مختلف سیما پخش خواهد شد. تابستان امسال، برنامه‌های «زنده رود»، «صبح خلیج فارس» و «خوشا شیراز» هم به تناوب در روزهای جمعه ساعت 9:30 روی آنتن شبکه «شما» می‌روند؛ برنامه مفرح «ورزشی شو» نیز جمعه‌ها ساعت 8:30 پخش خواهد شد.«ایران ما» عنوان دیگر برنامه‌ای است که در فصل تابستان و با ارائه تصاویری از چرخه تولید صنعت کشور و زیبایی‌های بکر گردشگری در مراکز مختلف هر روز ساعت 10:30 صبح پخش می‌شود؛ همچنین میان برنامه‌های کوتاه با عنوان «یه بارم شده اینجا بیاید» با موضوع گردشگری، هر روز ساعت 13:45 روی آنتن می‌رود.

شبکه «شما» برای فصل تابستان برنامه‌های طنز و شاد هم در نظر گرفته که از جمله آنها می‌توان به سریال 90 قسمتی «کوچه اقاقیا» ساخته رضا عطاران اشاره کرد که هر شب ساعت 20:00 و تکرار آن ساعت 14:00 روز بعد پخش می‌شود، همچنین مجموعه نمایشی نوستالوژیک «چاق و لاغر» هم جمعه‌ها ساعت 19:00 روی آنتن می‌رود. علاوه بر این برنامه «سروستان» ویژه گفت‌وگو با نمایندگان مردم استان‌های مختلف در مجلس شورای اسلامی نیز طبق روال گذشته، سه‌شنبه‌ها ساعت 22:00 روی آنتن شبکه شما» خواهد رفت.

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده