عصبانیت مهران احمدی از سانسور حرف‌هایش

مهران احمدی مدعی شد بخشی از صحبت‌های اصلی او در «دورهمی» که در مورد فضای مجازی بود سانسور شده و اعلام کرد که دیگر در هیچ تاک شو زنده و غیر زنده‌ تلویزیونی شرکت نخواهد کرد.مهران احمدی، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون که جمعه شب (۵ اردیبهشت) مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود و در بخشی از این برنامه درباره فضای مجازی و سن حساس دختر نوجوان خود صحبت کرد و گفت: «وضعیت به گونه‌ای است که آدم حتی نمی‌تواند فرزندش را یک دقیقه تنها با خودش رها کند.»

اما گویا اصل ماجرا این نبوده است و آن چیزی که پخش شده است، تنها بخشی از صحبت‌های سانسور شده مهران احمدی بود که باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دخترش شده است. او امروز(یکشنبه ۷ اردیبهشت) در پست اینستاگرامی درباره این موضوع توضیح داد و از دخترش عذرخواهی کرد و اعلام کرد از این به بعد در هیچ برنامه تاک شو زنده یا غیرزنده تلویزیون شرکت نخواهد کرد. او در این پست نوشت: «این پیام رو بعد از دو روز که دخترم باران با من کلامی حرف نزد برایش فرستادم. ادعای فرهنگ با ذات این واژه دو معنای کاملا جداست، فقط متاسفم!

سلام بابا جانم، بخشی از برنامه «دورهمی» من و آقای مدیری در مورد فضای مجازی و خطرات این فضا برای نوجوانان بود که کلی راجع بهش حرف زدیم و طبق معمول متداول صدا و سیما متاسفانه این بخش سانسور شد و فقط قسمت پایانی این کلام که من گفتم پدر مادرها حتی جرات نمی‌کنند فرزندانشان را با خودشان (از ترس فضای مجازی) تنها بگذارند پخش شد و این باعث شد که نازنینی مثل تو مورد هجوم مجازی یک مشت آدم هتاک و بی انصاف و کمتر از کم قرار بگیری و من بدتر از تو. که البته من عادت دارم و تو، هنوز نه. که گفته‌اند باید عادت کنی و الا باید جمع کنیم و از این مملکت برویم متاسفانه گذشته از این ذهن‌های مریض و شیطانی و حسودِ پر از غرض در جهان ما به فراوانی یافت می‌شوند.

 

اینان چون خودشان به هیچ مطلوبی دست پیدا نکرده‌اند همیشه در مورد انسان‌های موفق و درجه یکی مثل تو هر کار مذبوحانه‌ای را انجام می‌دهند، تا تو را از قله‌های موفقیت پایین بکشند. همیشه بوده‌اند و تا آخر هستند، گاهی در شکل دشمن و گاهی در شکل دوستان ظاهر الطلاح که البته دومی خطرناک‌تر است. البته چنان که گفتم در گذر زمان خودت بهتر به این درک خواهی رسید. ولی مطمئن باش که در نهایت، آن‌ها بازنده مطلق هستند. البته قطعا هنوز هستند انسان‌های شریف و پاک نهادی که ما تنها دلخوشیمان در جهان فعلی به آنهاست. اینجور وقت‌ها بهتره که آرامش خودت را حفظ کنی و کنترل اوضاع را در دست بگیری، من همیشه مراقب هستم که در مورد تو بهترین‌ها اتفاق بیفته و از این به بعد بیشتر مراقبم، بازم متاسفم و ازت خواهش می‌کنم قلبت آروم باشه که بهترین‌ها در انتظار توست.

از طرف بابا به بهترین دنیا.

پیوست: از همین تریبون اعلام می‌کنم دیگر در هیچ تاک شو زنده و غیر زنده تلویزیونی شرکت نخواهم کرد.»

برچسب ها:

[]
تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده