منفورترین بازیگران هالیوود را می شناسید؟!

ممکن است استعداد برخی بازیگران سرشناس را با دیدن هر سکانس از بازی آنان تحسین کنیم اما برخی از بازیگران در پشت صحنه درست مثل کابوس هستند و افراد حاضر در پشت صحنه از آنان نفرت دارند. این افراد ویژگی های اخلاقی و رفتاری ناخوشایندی دارند و همه را مورد فشار قرار می دهند.

مواجه شدن یا همکاری با افراد خودخواه و خودمحور بسیار سخت است، چه برسد به این که مجبور باشید از این افراد فرمان ببرید و حرف شنوی داشته باشید. این درست اتفاقی است که بین برخی بازیگران سرشناس هالیوود و افراد پشت صحنه رخ می دهد. به گزارش شایان فیلم از انتخاب، این افراد اغلب سابقه سوء مصرف مواد ، بی ادبی و توهین، دیر سر صحنه آمدن و مواردی مشابه را دارند. در ادامه با برخی از این افراد که در پشت صحنه فیلمها بسیار منفور هستند آشنا می شویم:

راسل کرو

همه کارگردانانی که با او کار کرده اند حرفهای مشترک را می زنند: او یک بازیگر با روش خاص خودش است و انتظار زیادی از خودش و دیگران دارد. کمال گرایی او در بعضی مواقع می تواند اختلاف نظرهایی جدی بین او و تیم پشت صحنه ایجاد کند ، به خصوص هنگامی که او خواستار آن است که همه با برنامه های مد نظر او پیش بروند. او به معنای واقعی کلمه هر سطر از دیالوگها را زیر سوال می برد.

مل گیبسون

او ممکن است این روزها دیگر حاشیه نداشته باشد. اما بسیاری از افراد رفتارهای ناپسند مل گیبسون را فراموش نکرده اند. به خصوص که او مدت ها در فهرست سیاه هالیوود بود. اظهارنظرهای بیش از حد او در مورد میگساری ، نژاد پرستی ، سوء رفتار با زنان و سوء استفاده جسمی نسبت به همسر سابقش باعث شده بود حضور مل گیپسون در هر پشت صحنه ای باعث عصبانیت عده زیادی شود.

کریستین بیل

کریستین بیل کمال گراترین بازیگری است که هر پشت صحنه ای را به ستوه می آورد. فقط کافیست یک موضوع کوچک مطابق میل کریستین بیل نباشد تا کل یک موضوع را به شکل کامل کنار بگذارد. اغلب فیلمبرداران از او متنفرند چرا که وی لحظه به لحظه کادربندی های فیلمبرداران را زیر سوال می برد.

جولیا رابرتز

جالب است بدانید که او خودش در مصاحبه ای اعتراف کرد که تا مدتی پیش به شدت خودخواه بوده است اما اخیرا موفق شده رفتار خود را تا حد زیادی در پشت صحنه فیلمها اصلاح کند. حتی استیون اسپیلبرگ بعد از یک همکاری با او اعلام کرده که دیگر حاضر نیست حتی در یک سکانس از رابرتز خودخواه بازی بگیرد.

گوینت پالترو

وی از مدت ها پیش عنوان نفرت انگیزترین فرد مشهور هالیوود را به دست آورده بود. چرا؟ پاسخ ساده است چون او همیشه سعی می کند حرف هایی بزند که بهتر است در موردشان سکوت کند. برای مثال او یکبار گفته بود کار و زندگی خود را دشوار تر از هر زن شاغل دیگری می داند.

تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده

نظرسنجی
 • از بین سریال هایی که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می شود کدامیک را دنبال می کنید؟
 • نظر شما تحت عنوان ' آقا زاده ' ثبت گردید.
  نتایج تا کنون
  • موچین::11.1 %
  • آقا زاده::44.4 %
  • هم گناه::22.2 %
  • دل::11.1 %
  • خواب زده::11.1 %