سلبریتی‌هایی که سال ۹۷ عروس و داماد شدند

در سال 97 بعضی از هنرمندان و ورزشکاران به جمع متاهلین پیوستند. خبر ازدواج برخی از آنها تعجب‌آور و غیرمنتظره بود. در این مطلب به خبر ازدواج سلبریتی‌ها در سال گذشته می‌پردازیم.به گزارش آخرین خبر، از ازودواج‌های شوکه‌کننده در سال 97 به مریم کاویانی و رامین مهمانپرست می‌توان اشاره کرد. در آخرین ماه سال گذشته ازدواج مریم کاویانی با آقای سیاستمدار علنی شد. حضور این بازیگر در مراسم ختم همسر مهمانپرست در سال گذشته به این حواشی افزود. همچنین مریم کاویانی بعد ازدواجش همه عکس‌های سابقش در اینستاگرام را پاک کرد.

 بالاخره ارسطوی "پایتخت" به جرگه متاهلین پیوست

احمد مهران‌فر که نقش ارسطو را در پایتخت بازی می‌کرد و در این سریال هم به شدت دنبال انتخاب همسر بود در دنیای واقعی ازدواج کرد. این بازیگر با مونا فائزپور که سابقه بازیگری را دارد اما بیشتر به عنوان مدل کار می‌کند، ازدواج کرد.

پیوند مجری معروف تلویزیون با خانم بازیگر

محمودرضا قدیریان مجری و بازیگر تلویزیون هم در سال 97 ازدواج کرد. همسر وی فرشته آلوسی است که به عنوان بازیگر شناخته شده است.

ازدواج دوبرره با سمانه پاکدل

سمانه پاکدل هم از آن دست بازیگرانی بود که در دورهمی مهران مدیری اعتراف کرده بود خواستگار ندارد. بعد از گذشت مدتی از پخش این برنامه پاکدل هم با یکی از بازیگران سریال‌های مدیری ازدواج کرد.

 ازدواج مجری فرهیخته تلویزیون

مهسا ملک مرزبان، از مجریان کاربلد شبکه چهار در سال 97 ازدواج کرد. این مجری، خبر ازدواجش را این‌گونه اعلام کرد: ثبت شد در اردیبهشتی از زیباترین ماه‌های سال، به تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۰ باشد که بماناد به دوستی، معرفت و عشق.

"الهام حمیدی" نیمه گمشده‌اش را پیدا کرد

الهام حمیدی بازیگر پُرکار تلویزیون و سینما در سال گذشته به جمع متاهلین پیوست. این بازیگر با انتشار پستی نوشت: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو. ۹۷/۱۱/۱۳

 پیوند کیمیای تکواندوی ایران با آقای والیبالیست

کیمیا علیزاده که با مدال آوری در مسابقات المپیک توجه همه را به خود جلب کرد، در سال 97 راهی خانه بخت شد. همسر وی حامد معدنچی از والیبالیست کشورمان است.

 رخت دامادی بر قامت کاپیتان باسابقه فوتبال ایران

مسعود شجاعی، کاپیتان باسابقه فوتبال ایران هم در سال گذشته داماد شد.

 

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده