عصبانیت شهاب حسینی از دختری که با او عکس یادگاری گرفت/ خدا بهشون فهم بده!

تینا دلاوری: شهاب حسینی بازیگر مطرح سینمای ایران  که معمولا از حاشیه ها دوری می کند امروز با انتشار پستی انتقادی، عصبانیت خودش را از دختری که  با او عکس یادگاری گرفته و سپس از آن عکس، سوءاستفاده کرده نشان داد. وی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

بدا به حال زمانه ای که آدم از نیت خیرش نتیجۀ شر میگیره. از روزی که شروع به پیمودن پله های ترقی و شهرت کردم با خودم عهد کردم تا جایی که در توان دارم در برابر مردم فروتن و متواضع باشم و مهر مردم رو با مهر پاسخگو باشم. معدود دفعاتی در کل دوران حرفه ای ام پیش اومد که از گرفتن عکس یادگاری با کسی طفره برم یا برخورد ناراحت کننده ای با کسی داشته باشم چون با هر حالی که داشتم، چه خوب چه بد این حق رو برای مخاطب قائل بودم که بخواد با هنرمند مورد نظرش عکسی به یادگار داشته باشه. هر چند که تا کسی در این شرایط نباشه نمیتونه درک کنه که اینکار چقدر سخته و مسائل و مصائبی رو میتونه برای آدم به همراه داشته باشه. میشد مثل بعضی همکاران با سلاح  ترشرویی با طرفداران مواجه شد و خود رو راحت کرد. اما تا به اینجا این موضوع چندان موافق مرام من نبوده. همیشه با طرفداران طوری مواجه میشم که انگار به همون میزانی که اونها منو میشناسن منم اونها رو میشناسم برای اینکه احساس راحتی بیشتری بکنند و اون لحظه در خاطرشون با صمیمیت ثبت بشه. گواه بر این مدعا کم نیست. معمولا هم ازشون خواهش میکنم به دو دلیل از انتشار عکس ها در صفحات مجازی خودداری کنند دلیل اول جلوگیری از بروز حواشی و دلیل دوم که به مراتب مهم تره اینه که بنده به عنوان هنرمند احساس نکنم مورد استفاده ابزاری در جهت تبلیغ شخص مورد نظر قرار گرفتم در جهت جذب فالوور های بیشتر که این روزا مثل یک بیماری روانی به جان کاربرهای فضای مجازی افتاده و هر چه بیشتر مبین بحرانی به نام فقر هویت در افراده. بیشتر طرفداران فهیم و ارزشمند به جهت احترام به خودشون و بنده کوچک، خواهش بنده رو پذیرفتن و عکس های یادگاری رو صرفا به یادگار نگه داشتن.

عده ای هم مثل این خانوم محترمی که من حتی اسمشون رو هم نمیدونم، به خودشون و همچنین خواست بنده احترام نگذاشتن و در صدد القا صمیمیتی بر اومدن که از طرف بنده جز حفظ حرمت نبوده.

سخته شما به آدمی که میخواد عکسی به یادگار بگیره بگید به من زیاد نزدیک نشو یا فاصله تو حفظ کن چون ممکنه به شخصیت طرف مقابل در حضور دیگرانی که اونجا هستن اما در عکس حضور ندارن لطمه بزنید. اما گویا احترام من هم به افراد گاهی اوقات زیاده از حد به نظر میرسه که احتمالا من هم باید اینگونه ملاحظات رو کنار بگذارم. .

اما در پاسخ به اون دسته که بدون اینکه کسی نظرشون رو جویا بشه به خودشون با الفاظ و کلمات زشت اجازه اظهار نظر میدن باید عرض کنم که مطمئن باشید با کوچیک کردن دیگران منجمله آدمهایی که در عرصه فعالیت خودشون آدمهای بزرگی هستن، بزرگ نمیشید. هنوز مونده تا فهمتون بشه من از چه منظری دارم به دنیای اطراف نگاه میکنم و چطور حضور خداوند رو در هر انسان یا موجود دیگه ای متجلی میبینم و عاشقانه به همه چیز عشق میورزم. جهل شما  نمیتونه مانعی بر جهان بینی این بنده کوچک باشه چرا که اظهار نظر های شما چیزی جز زهر حسد و تنگ نظری نیست که پاد زهرش برای من همانا فقط صبر در برابر نازیبایی های فکر شماست و ادامه همون مرامی که تا بحال پیش اومدم.

قشنگ گفت: که بهترین دعا و بدترین نفرین من برای دیگران اینه که خدا بهشون فهم بده. چون در اینصورت خودشون میفهمن که چه کردن و دیگه نیازی به تشویق یا مجازات از طرف ما نیست.

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست/عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.

تاریخ نشر مطلب:
چهارشنبه، ۳۰ امرداد ۱۳۹۸


نظرات کاربران
    said ۰۹:۵۳ - ۹۸/۱۱/۱۰

    شما برو جشنواره ات رو تحریم نکن!!!!!!!!!

    somye ۱۶:۴۸ - ۹۸/۰۵/۳۰

    واقعا بعضیا سواستفاده گرن. سلبریتی ها باید حواسشون خیلی باشه مخصوصن تو خارج


معرفي فيلم هاي روي پرده