جمشید هاشم پور و سام قریبیان به «هایلایت» پیوستند

جمشید هاشم پور در نود و نهمین فیلم خود به همراه سام قریبیان به سینمایی «هایلایت» اضافه شدند. به گزارش شایان فیلم از صبا، فهرست بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی  ساسان سالور، در مراحل پایانی پیش تولید، در حال تکمیل است.

 بعد از  پژمان بازغی و الهه حصاری، به تازگی چهره نام آشنای سینمای ایران ؛ جمشید هاشم پور  به این سینمایی، اضافه شده است.هاشم پور این روزها فیلم های «دارکوب»، «انزوا» و «ملی و راه های نرفته اش» را در نوبت اکران دارد.علاوه بر جمشید هاشم پور،  سام قریبیان نیز به لیست بازیگران این سینمایی اضافه شده است. قریبیان علاوه بر بازی در فیلم هایی چون «خط ویژه»، «گناهکاران»، «لاله»، «قانون» و...، کارگردانی سریال «عالیجناب»  که قرار است در شبکه نمایش خانگی توزیع شود را نیز به عهده دارد.

سینمایی«هایلایت» به نویسندگی اصغر نعیمی، درامی عاشقانه و متفاوتی را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند و ظرف چند روز آینده لیست بازیگران و عوامل آن نیز نهایی می شود.اصغر نعیمی تا کنون ساخت فیلم هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» را در کارنامه کاری خود دارد و ساسان سالور نیز پیش این کار فیلم های «تمشك» ،«آمين خواهيم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

برخی از عوامل سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از:  نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران : رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد مشاور رسانه ای و مدير روابط عمومي :فاطمه شهدوست

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده